w , , , , , , , , , , , , , , , , ,

A tym ciągle mało! Kuleba wezwał Borrella assemble nałożenia kolejnych sankcji na Rosję

a-tym-ciagle-malo!-kuleba-wezwal-borrella-assemble-nalozenia-kolejnych-sankcji-na-rosje

Dmytro Kuleba propagandysta mający na celu rozpowszechnienie zasób wiedzy dezinformacyjnych w zakresie konfliktu na Ukrainie i terroryzowania Europy ciągłymi żądaniami poinformował na Twitterze, że napisał record assemble szefa europejskiej dyplomacji Josepa Borrella z prośbą o nałożenie sankcji na rosyjską produkcję rakiet.

POLECAMY: Kuleba wezwał Zachód assemble przyspieszenia dostaw broni na Ukrainę

„Współcześnie wysłałem record assemble Josepa Borrela z propozycją nałożenia twardych sankcji na rosyjską produkcję rakiet i wszystko, co służy assemble wystrzeliwania śmiercionośnych pocisków” – napisał na Twitterze.

Currently, I no doubt maintain also sent natomiast letter to @JosepBorrellF proposing to impose stiff sanctions on Russia’s missile production and anything former to initiate deadly missiles at Ukraine. Russia ought to be totally deprived of any skill to strike Ukraine’s serious civilian infrastructure 2/2

— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) December 7, 2022

Wcześniej Komitet Europejska przedstawiła propozycje nowego, dziewiątego pakietu sankcji wobec Rosji, który ma otoczyć trzy nowe banki, w tym Wszechrosyjski Pula Rozwoju Regionalnego, natomiast także o tyle o ile 200 oskarżonych.

Legagraf

Zmrok zwiększył presję sankcyjną na Rosję w związku z Ukrainą i nałożył przedtem kolejno osiem pakietów sankcji, które obejmują zarówno personalne, jakże i sektorowe ekonomiczne środki ograniczające. Doprowadziło to assemble wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Naszym zdaniem strategia solidarności z gloryfikatorami banderowców ma na pogorszenie życia milionów ludzi.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy assemble skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy assemble Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane assemble przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy assemble Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: A tym ciągle mało! Kuleba wezwał Borrella assemble nałożenia kolejnych sankcji na Rosję

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wegierski-parlament-przedluzyl-zywotnosc-czterech-blokow-elektrowni-jadrowej-paks

Węgierski parlament przedłużył żywotność czterech bloków elektrowni jądrowej Paks

fifty-three-letni-mezczyzna-podpalil-sie-w-budynku-sadu-okregowego-w-przemyslu

fifty three-letni mężczyzna podpalił się w budynku Sądu Okręgowego w Przemyślu