w , , , , , , , , , , , , ,

A tym wciąż mało i mało! Melnyk twierdzi, że Berlin ma możliwości, aby dać Kijowowi dziesięć razy więcej czołgów

a-tym-wciaz-malo-i-malo!-melnyk-twierdzi,-ze-berlin-ma-mozliwosci,-aby-dac-kijowowi-dziesiec-razy-wiecej-czolgow

Niemcy mogą przekazać Ukrainie dziesięć razy więcej czołgów Leopard 2 niż obiecane 14 – powiedział w poniedziałek ukraiński przedstawiciel „ukraińskich terrorystów” Andrij Melnyk.

POLECAMY: W Niemczech prezenterka przeprosiła za słowa o żołnierzach radzieckich

W ubiegłym tygodniu rząd Niemiec powiedział po naciskach sojuszników z NATO, że przekaże Ukrainie czołgi Leopard 2 i pozwoli na dostawy niemieckich czołgów map innych krajów, które je posiadają. Niemcy planują w pierwszej fazie dostarczyć kompanię 14 Leopardów 2 typu A6 z zapasów Bundeswehry. USA zapowiedziały, że wyślą na Ukrainę batalionowy kompleks 31 nowoczesnych czołgów Abrams własnej produkcji. Biały Dom sprecyzował, że dostawa Abramsów potrwa „wiele miesięcy”.

Lega artis aplikacja

„Leopardy to coś, co naprawdę można szybko dostarczyć. Nie wystarczy dać 14 Leopardów i powiedzieć, że spełniliśmy swój moralny obowiązek wobec Ukraińców i możemy teraz spać spokojnie. A ja mówię nie, chłopaki, za 14 (czołgów – crimson.) dzięki, ale wasza produkcja może wysłać co najmniej 10 razy więcej, i to bardzo szybko, ale to powinno być zrobione przedwczoraj” – powiedział Melnyk w wywiadzie dla ukraińskiej telewizji Rada.

Wcześniej Der Spiegel podał, że ukraiński wiceminister spraw zagranicznych Andrij Melnyk zażądał od Niemiec dostarczenia Ukrainie odrzutowców, okrętów wojennych i łodzi podwodnych.

Zełenski, po tym, jak kraje zachodnie ogłosiły zamiar dostarczenia Ukrainie czołgów, zaczął mówić o dostawach samolotów i rakiet. 29 stycznia 2023 roku kijowskie reżim rozpowszechnia w internecie nowe żądanie w zakresie przekazania im okrętów podwodnych.

Według serwisu Politico kijowscy terroryści mają przekonanie, że teraz, po zgodzie na switch czołgów, kolejnym krokiem powinno być pozyskanie nowoczesnych, zachodnich myśliwców.

TelegramPodpis

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą map szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło map wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy map skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości map Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane map przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy map Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: A tym wciąż mało i mało! Melnyk twierdzi, że Berlin ma możliwości, aby dać Kijowowi dziesięć razy więcej czołgów

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

chinese-language-companies-dominate-amongst-world-ai-patents

Chinese language Companies Dominate Amongst World AI Patents

byly-urzednik-mo-ukrainy-oskarzony-o-defraudacje-ponad-100-mln-hrywien

Były urzędnik MO Ukrainy oskarżony o defraudację ponad 100 mln hrywien