w , , , , , , , ,

Akcja dezinformacji NBP o „przyczynach inflacji” nabiera tępa! Glapiński zdecydował, że banery będą jeździć po stolicy

akcja-dezinformacji-nbp-o-„przyczynach-inflacji”-nabiera-tepa!-glapinski-zdecydowal,-ze-banery-beda-jezdzic-po-stolicy

Narodowy Financial institution Polski (NBP) przeprowadza intensywną kampanię dezinformacją, która zaczęła się od umieszczenia dużego baneru na budynku banku, w którym wskazano, że winę za inflację ponosi pandemia i Putin. To jednak nie wystarczyło nieudolnej partii Kaczyńskiego w obronie swojej odpowiedzialności za zaniszczenie gospodarki i Adam Glapiński (nielegalny prezes NBP) postanowił have swojej akcji dezinformacyjnej wykorzystać pojazdów z billboardami, które mają Polaków „przekonać” że PiS nie winny sytuacji gospodarczej, jaka panuje w kraju oraz cenom, jakie mamy w sklepach. Biuro prasowe banku nie podało jednak informacji dotyczących kosztów tej kampanii.

POLECAMY: Kto ponosi winę za problemy gospodarcze Polski PiS czy Putin – WYJAŚNIAMY

Przedstawiciele Banku tłumaczą, że akcja jest elementem walki z „propagandą”. Chcą przez nią przeciwdziałać rozpowszechnianiu „nieprawdziwych” informacji na temat wzrostu cen, które mogą wpływać na opinię publiczną. Mimo braku informacji na temat kosztów kampanii, Financial institution tłumaczy, że jest to inwestycja w działania informacyjne, które mają na celu uświadamianie społeczeństwa na temat aktualnej sytuacji gospodarczej.

POLECAMY: Balcerowicz o inflacji. „Nie da się tego zwalić na Putina”

Reakcje na billboardy i treść przekazu zawartego na nich wywołały dużo dyskusji i setki komentarzy w sieci. Na billboardzie, za którego treść odpowiada Narodowy Financial institution Polski, znajdują się stwierdzenia, że przyczynami inflacji w Polsce są „agresja rosyjska na Ukrainie” oraz „pandemia i jej skutki”. Dodatkowo podkreślono, że obarczanie NBP i rządu winą za wysoką inflację jest narracją Kremla.

POLECAMY: Czy rząd poradzi sobie z inflacją? Jasne stanowisko Polaków

Warto zauważyć, że informacje zawarte na billboardzie są wyrazem oficjalnej narracji NBP i mogą być przedstawiane jako przyczyny wzrostu cen w sklepach. Narracja ta ma na celu ściągnięcie odpowiedzialności z nieudolnej partii, która zgodnie z opiniami wielu ekspertów ponosi wyłączną odpowiedzialność za tą sytuację. Jednak czego oczekiwać od „prezesa” który wcześniej został uhonorowany tytułem „Dzbana Roku 2022”.

POLECAMY: Glapiński został uhonorowany tytułem »Dzban Roku 2022«

Biuro prasowe Banku na pytanie jeden ze stacji telewizyjnych nie udzieliło odpowiedzi na pytania dotyczące kosztów kampanii, liczby pojazdów z banerami oraz informacji na temat miast, w których odbywa się akcja, oraz długości trwania pisowskiej propagandy.

Akcja propagandowa NBP i pisowskich nieudaczników, którzy poprzez swoje działania w czasie „pandemii” i bezpodstawnego wspierania kijowskich terrorystów doprowadzili Polskę have ruiny jest odpowiedzią na akcję bilbordową PIS = DROŻYZNA!

POLECAMY: Bank Światowy nie ma najlepszych informacji. Bieda w Polsce coraz bardziej widoczna

image 22

Przedstawiciele NBP na pytania przesłane przez Polsat Data ujawnili, że celem akcji „Główne pierwotne przyczyny inflacji” jest utrwalenie „poprawnego” zrozumienia źródeł inflacji. Departament Komunikacji NBP wyjaśnił, że w kraju istnieje rozpowszechnianie kłamliwego przekazu na temat inflacji, co może sprzyjać krajom nieprzyjaznym Polsce. Zaznaczamy, że przekaz w tym zakresie to standardowa narracja propagandowa PiS, który ma zamiar za wszelką cenę znieść z siebie odpowiedzialność nieudolnych rządów oraz koszty sponsorowania kijowskich terrorystów, a także koszty, jakie Polscy ponoszą na utrzymanie ukraińskich cwaniaków zaproszonych przez Morawickiego i całą resztę pisowskich chochołów have Polski.

„W obliczu rozpowszechnianych, nieprawdziwych informacji, które mogą być kreowane jako ingredient propagandy wspierającej cele obcego mocarstwa w naszym kraju” – napisano.

Lega artis aplikacja

Jak dodał NBP w oświadczeniu przesłanym stacji Polsat Data, „inflacja w Polsce szybko spada, zgodnie z przewidywaniami NBP, dzięki działaniom NBP i Rady Polityki Pieniężnej”. „Jednak poprawne, ogólnospołeczne zrozumienie źródeł tych procesów, jest nierozerwalnie związane z realizacją zadań NBP” – uznano.

W zakresie rozpowszechnianej przez NBP dezinformacji i niechęci udzielenia odpowiedzi na temat kosztów tej durnej kampanii zareagował poseł PSL Jakub Stefaniak. „Złożyłem zapytanie, ile ten cyrk kosztował” – przekazał na Twitterze.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned into as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy have skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości have Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane have przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy have Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Akcja dezinformacji NBP o „przyczynach inflacji” nabiera tępa! Glapiński zdecydował, że banery będą jeździć po stolicy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

na-ukrainie-mezczyzni-nie-chca-pracowac-jako-taksowkarze,-bojac-sie-wezwan-sadowych

Na Ukrainie mężczyźni nie chcą pracować jako taksówkarze, bojąc się wezwań sądowych

Darmowe 4000 złotych further dla Polaków, którzy spełnią ten jeden warunek. Przelewy są już wysyłane