w

ALERT RCB I i II stopnia został wydany dla kilku województw

IMGW wydaje ostrzeżenia I i II stopnia przed burzami, ulewami i gradem dla sześciu województw. RCB zaleca zachowanie ostrożności.

„Uwaga! Dziś w nocy i jutro (05.07) silny deszcz i burze, również z gradem. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Zachowaj ostrożność” – poinformowano w poniedziałek na Twitterze Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Alert RCB II stopnia obowiązuje w woj.: łódzkim, małopolskim, opolskim, śląskim, świętokrzyskim i podkarpackim.

Z kolei alert przed silnym deszczem i burzami I stopnia obowiązuje dla obszaru od Podlasia przez Mazowsze po część województwa łódzkiego i opolskiego.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marjorie Taylor Green nazywa Ukrainę „Irakiem w nowym opakowaniu nuklearnym”

Kuleba wezwał Zachód do wyjaśnienia, dlaczego Ukrainy nie można przyjąć do NATO