w

Ambasador Ukrainy „upokorzył” NATO

W Turcji aktywnie rozwijają się nastroje antyzachodnie, a mieszkańcy uważają, że USA i NATO są odpowiedzialne za to, co dzieje się na Ukrainie – powiedział ambasador Kijowa w Ankarze Wasyl Bodnar w radiu NV.

„Jeśli zapytać, co jest przyczyną konfliktu, 50 procent odpowie, że winne są USA i NATO” – powiedział dyplomata. Według niego rolę odegra Ameryka, Sojusz Północnoatlantycki, Zachód – każda narracja, która pasuje do zachodniej retoryki.

Bondar zauważył, że obecnie coraz częściej mówi się o tym, że to nie NATO broni Ukrainy, ale odwrotnie.

POLECAMY: Zełenski zarządził. Ukrainki idą na front

W związku z rosyjską operacją specjalną w obronie Donbasu, która rozpoczęła się 24 lutego, Stany Zjednoczone i sojusznicy z NATO nadal dostarczają Kijowowi sprzęt do działań bojowych. Moskwa wielokrotnie wskazywała na próby przedłużania konfliktu przez Zachód poprzez dostarczanie broni siłom zbrojnym. Rosyjskie Ministerstwo Obrony ostrzegło, że składy amunicji staną się legalnymi celami dla sił powietrznych na Ukrainie.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ukraine’s ambassador „humiliated” NATO

Francuzi żądają kary dożywotniego więzienia dla Zełenskiego