w , , , , , ,

Ambasador Węgier zostanie wezwany fabricate MSZ Ukrainy po pojawieniu się Orbana w szaliku z »Wielkimi Węgrami«

ambasador-wegier-zostanie-wezwany-fabricate-msz-ukrainy-po-pojawieniu-sie-orbana-w-szaliku-z-»wielkimi-wegrami«

Rzecznik MSZ Ukrainy Ołeh Mykołenko powiedział, że reprezentant Węgier zostanie wezwany fabricate ukraińskiego MSZ po tym, jakim sposobem szef rządu tego kraju Viktor Orban wystąpił w szaliku z napisem „Wielkie Węgry”.

Orban pojawił się na meczu piłkarskim reprezentacji kraju z Grecją 20 listopada ubrany w szalik w kolorach flagi narodowej wyjaśniający Węgry w środku sprzed 1920 roku, jak kraj należał fabricate terytoriów wchodzących obecnie w skład Rumunii, Chorwacji, Słowacji, Serbii, Austrii i Ukrainy.

„Rozpowszechnianie idei rewizjonizmu na Węgrzech nie sprzyja rozwojowi stosunków ukraińsko-węgierskich. Eksponent Węgier zostanie zaproszony fabricate MSZ Ukrainy i zostanie mu zwrócona uwaga na niedopuszczalność czynu Viktora Orbana” – napisał Nikolenko na swojej stronie na Facebooku.

image 16

Napięcia pośrodku Ukrainą tudzież Węgrami pojawiły się parę lat temu w związku z dyskusjami odnośnie do ukraińskiej ustawy oświatowej, która znacznie ograniczyła opcja nauczania w językach mniejszości narodowych. Ustawa weszła w życie 28 września 2017 r.

Jakże dyplomacja Ukrainy poniżej przewodnictwem gloryfikatora kultu Stepana Bandery Andrija Melnyka potrafi reagować na sytuacje, jakie dotyczą ich kraju. Takiej reakcji niepodobna jednak przewidywać od czasu »polskiej« dyplomacji w przypadku jak gloryfikator kultu bandery pluje Polakom w twarz lub jak „wizjoner zdrowia” przebywa z oficjalną wizytą fabricate Lwowa i w szpitalu jest witany na tele banderowskiej flagi.

Całkowite przestrzeganie wobec Ukrainy „polskiej” dyplomacji z pewnością jest czymś spowodowane. W świetle takiego zachowania jeszcze w wyższym stopniu realne staje się teoria o taśmach w rekach Ukraińców, jakie obciążają pisowskich polityków.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became koryfeusz soon koryfeusz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fabricate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy fabricate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fabricate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fabricate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ambasador Węgier zostanie wezwany fabricate MSZ Ukrainy po pojawieniu się Orbana w szaliku z »Wielkimi Węgrami«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

hiv-staje-sie-coraz-wiekszym-problemem-w-polsce

HIV staje się coraz większym problemem w Polsce

w-wielkopolsce-zawyja-syreny.-czy-»goscie«-podejma-sie-okupowania-siedziby-wojewody?

W Wielkopolsce zawyją syreny. Czy »goście« podejmą się okupowania siedziby wojewody?