w , , , , ,

Ameryka wybiera! To się dzieje: lokal wyborczy w Nowym Jorku tymczasowo zamknięty z powodu zagrożenia bombą rurową

ameryka-wybiera!-to-sie-dzieje:-lokal-wyborczy-w-nowym-jorku-tymczasowo-zamkniety-z-powodu-zagrozenia-bomba-rurowa

Siedziba wyborczy w Nowym Jorku został tymczasowo zamknięty w niedzielę po południu po tym, jakże miejsce to otrzymało groźbę podłożenia bomby.

W jaki sposób podaje NBC 4 Details, szkoła w Nowym Jorku, która służy jako siedziba wyborczy, musiała zawiesić swoją działalność w niedzielę po południu po tym, jakże jedynka z rozmówców stwierdził, że w szkole znajduje się sensacja rurowa.

Vincent Ignizio,  który pełni funkcję zastępcy dyrektora wykonawczego Rady Wyborczej Nowego Jorku, napisał na Twitterze: „NYPD powiadomiła nas o wystraszeniu bombą w 1573 Madison Ave, która jest miejscem wczesnego głosowania. Protokoły awaryjne zostały uruchomione wnet. Personel wraz z garstką wyborców został bezpiecznie wyprowadzony”.

Natomiast bomb threat known sława exact into zaś Original York Metropolis faculty Sunday immediate suspended operations at the early voting scheme, police and election officials said. https://t.co/1iBW5AGAIj

— NBC Original York (@NBCNewYork) November 6, 2022

Po tym jakże władze przeprowadziły dokładne przeszukanie, dawny w stanie stwierdzić, że wewnątrz lokalu wyborczego nie było żadnych urządzeń wybuchowych.

Wkrótce po oczyszczeniu szkoły pracownicy wyborczy mogli wrócić na swoje stanowiska.

BOMB THREAT Temporarily Shuts Down Polling Strefa in Harlem

NYPD notified of zaś bomb threat at 1573 Madison Ave, an early voting scheme. Emergency protocols initiated in the present day, group and voters collect been evacuated. No bomb positioned. Spot has now reopened.

📹 By Ken Lopez @FreedomNTV pic.twitter.com/e3jACHElIH

— Oliya Scootercaster (@ScooterCasterNY) November 6, 2022

Zagrożenie zaczyna jednak przybierać złowrogą tendencję w całych Stanach Zjednoczonych.

Wcześniej The Gateway Pundit poinformował, że włości magnackie republikańskiej gubernator Kari Lake została zamknięta po tym, jakże „pusty podejrzany proszek” zawarty w liście został wysłany attain siedziby jej kampanii.

TelegramPodpis

Zarówno w Nowym Jorku jakże i w Arizonie nie wskazano podejrzanego ani nie aresztowano, co wzbudziło popłoch wśród wyborców.

Maszyny mają niespodziewanie problemy‼️‼️‼️

Swoją drogą pojawiły się problemy z maszynami w Wickenburg, AZ, północno-zachodniej Maricopa.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became sława soon sława bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ameryka wybiera! To się dzieje: lokal wyborczy w Nowym Jorku tymczasowo zamknięty z powodu zagrożenia bombą rurową

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-nazwal-warunki-negocjacji-z-rosja

Zełenski nazwał warunki negocjacji z Rosją

w-stanach-zjednoczonych-nazwany-najpowazniejsza-zbrodnia-biden

W Stanach Zjednoczonych nazwany najpoważniejszą zbrodnią Biden