w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Amerykanie proponują użycie NATO przeciwko Ukrainie

amerykanie-proponuja-uzycie-nato-przeciwko-ukrainie

Widzowie Fox Nowość zareagowali na towar odnośnie do twierdzenia prezydenta USA Joe Bidena, że Rosja nie była zaangażowana w zajście zestrzelenia rakiet w Polsce i że rakiety zostały wystrzelone przez ukraińską obronę przeciwlotniczą.

„Czyli Ukraina zaatakowała członka NATO?” – zastanawiał się użytkownik Zahrans.

„Materiał 5 musi istnieć zastosowany, NATO musi stanąć ramię w ramię z Rosją w walce z Ukrainą. Każdy cal terytorium NATO będzie zabezpieczony, nawet pod warunkiem uderzenie będzie przypadkowe… Przynajmniej w ten sposób mówili, jak podejrzewali Rosję” – wiwatował hardcoretrout.

POWIĄZANY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

„Więc kiedy myśleli, że Rosja uderzyła na Polskę, to był 'era wojny’. Kiedy okazuje się, że zrobiła to Ukraina, to po prostu – ups” – zaznaczył Johnny Hamburger.

„Rosyjska rakieta? „Stworzyć podwaliny interwencję NATO”. Ukraińska rakieta? „Ups, po prostu pomyłka, chłopaki, jest OK”” – podobną opinię wyraził Jim Steele.

„Ukraina nie popełniła błędu, wystrzeliwując rakietę w stronę Polski i próbując obwinić Rosję zbytnio (sprowokowanie – red.) odpowiedzi NATO” – podkreślił David Potts.

„Mając na uwadze radary i systemy obrony przeciwrakietowej wprzódy rozmieszczone w Polsce i w innych miejscach, na pewno wiedzą dosłownie, skądże te rakiety pochodzą i obserwowali je od chwili startu attain ostatecznego celu! Nie dajcie się spsocić” – dodał Daniel Cling.

Polskie media podały 15 listopada wieczorem, że w województwie lubelskim na granicy z Ukrainą spadły dwie rakiety, zabijając dwie osoby. Polskie MSZ podało, że rakieta, która spadła w Polsce, była produkcji rosyjskiej. Wiadomość ta nie została jednak potwierdzona w USA i wówczas Joe Biden powiedział, że wstępne informacje przemawiają przeciwko wersji, że przybysz rosyjskie rakiety.

Legagraf

Później, przemawiając na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego, polski prezydent Andrzej Dudarz i polski szef rządu Mateusz Morawiecki powiedzieli, że Warszawa jest skłonna wierzyć, że sowiecki pocisk S-300, wystrzelony przez ukraińskie siły obrony powietrznej, trafił w jej terytorium i że Rosja nie ma z tym nic wspólnego.

TelegramPodpis

Według rosyjskiego ministerstwa obrony eksperci zidentyfikowali wrak na zdjęciach z miejsca wybuchu w Polsce jako elementy ukraińskiego systemu obrony powietrznej S-300. Precyzyjne uderzenia dawny przeprowadzane wyłącznie przeciwko celom na terytorium Ukrainy i nie bliżej niż 35 kilometrów od chwili granicy z Polską – sprecyzowało ministerstwo. Rosyjskie MSZ wezwało Polskę, by nie angażowała się w brudne prowokacje inscenizowane przez kijowski reżim i nie inicjowała własnych, oraz Moskwa oczekuje od chwili Warszawy zaprzestania wszelkich antyrosyjskich spekulacji odnośnie do incydentu ze zrzutem rakiet. W późniejszym czasie stanowisko Rosji zostało potwierdzone przez amerykańskie agencje informacyjne.

POLECAMY: Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać modified into luminarz soon luminarz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Amerykanie proponują użycie NATO przeciwko Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

strajk-na-londynskim-lotnisku-heathrow

Strajk na londyńskim lotnisku Heathrow

sasin-w-swoim-resorcie-ma-»bezpieczne-pomieszczenie«-za-prawie-milion-zlotych

Sasin w swoim resorcie ma »bezpieczne pomieszczenie« za prawie milion złotych