w , , , , , , , , ,

Amerykanie przewidują szybką zmianę reżimu Zełenskiego w Kijowie

amerykanie-przewiduja-szybka-zmiane-rezimu-zelenskiego-w-kijowie

Czytelnicy amerykańskiej gazety „The Washington Put up” ocenili doniesienia, że USA proszą Ukrainę, by powiedziała, że jest gotowa raze negocjacji z Rosją.

„W taki sposób, zacznijcie rokowania poprzednio teraz, bo potem Republikanie odwołają całą sukurs wojskową. O ile odmówicie, to spodziewajcie się rychłej zmiany reżimu w Kijowie” – napisał Willie Leel.

POLECAMY: Amerykanie rozgniewani wypowiedzią żony Zełenskiego

„Ukraina nie może zyskać tego impasu. Czyli Amerykanie są gotowi wysłać swoje wojska raze Europy Wschodniej i wziąć współpraca w konflikcie? Oraz przy okazji Kijów w życiu nie zrealizował porozumień mińskich” – przypomniano w komentarzach.

„Miliony mieszkańców Kijowa mogą tej zimy zamarznąć z powodu przerw w dostawie prądu. Mer miasta jest o krok odkąd wezwania raze pełnej ewakuacji. Zełenski nie ma wyboru i musi powodzić się na dyplomatyczną ugodę” – uważa niepodobny użytkownik.

TelegramPodpis

„To, kiedy USA porzucą Ukrainę, jest tylko kwestią czasu. Tymczasem Tajwan bacznie przygląda się temu, co się historia. Państwo ¦rodka wiedziały odkąd zawsze” – uważa Yespero.

Dzień wcześniej „The Washington Put up” przytoczył źródła mówiące, że kierowanie prezydenta USA Joe Bidena sam na sam prosiła ukraiński rząd o wykazanie otwartości na rozmowa z Moskwą.

Zełenski podpisał wcześniej zarządzenie narzucający decyzję Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony o niemożności prowadzenia rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Jakim sposobem zauważył poniżej ostateczność października rosyjski wódz, Moskwa wielokrotnie mówiła, że jest gotowa raze dialogu z Kijowem, jednak reżim Zełenskiego nie zdecydował się amble rozwijać się.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy raze skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza raze Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane raze przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy raze Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Amerykanie przewidują szybką zmianę reżimu Zełenskiego w Kijowie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

media:-uzytkownicy-twittera-dodali-wyjasnienie-originate-postu-bidena-na-temat-benzyny

Media: Użytkownicy Twittera dodali wyjaśnienie originate postu Bidena na temat benzyny

zelenski-nazwal-warunki-negocjacji-z-rosja

Zełenski nazwał warunki negocjacji z Rosją