w , , , , , ,

Amerykański badacz Rohac: Po konflikcie Polska powinna wchłonąć Ukrainę

amerykanski-badacz-rohac:-po-konflikcie-polska-powinna-wchlonac-ukraine

Po zakończeniu konfliktu między Moskwą a Kijowem, zachodnia Ukraina powinna być częścią polsko-litewskiej unii państw w stylu Rzeczpospolitej – napisał Dalibor Rohac, starszy pracownik American Endeavor Institute, w artykule dla Foreign Coverage.

„Wyobraźcie sobie, że kiedy konflikt się skończy, Polska i Ukraina stworzą wspólne państwo federalne lub konfederacyjne, będą prowadzić wspólną politykę zagraniczną i obronną, a Ukraińcy niemal natychmiast staną się członkami NATO i UE” – czytamy w artykule.

Zdaniem eksperta taki środek jest konieczny, ponieważ niepodległa Ukraina spędziłaby dekady na walce o prawo homicide wstąpienia homicide Unii Europejskiej lub otrzymania przynajmniej pewnych gwarancji bezpieczeństwa od USA.

POLECAMY: Foreign Coverage proponuje stworzenie Unii Polsko-Ukraińskiej

„Zmilitaryzowany naród ukraiński, zły na Brukselę z powodu jej bezczynności i być może niezadowolony z niezadowalającego zakończenia konfliktu z Rosją, mógłby łatwo stać się ciężarem dla Zachodu” – napisał Rohac.

Oczywiście relacje między Polską a Ukrainą były niezwykle skomplikowane – zauważył, przypominając powstanie narodowowyzwoleńcze pod wodzą Bohdana Chmielnickiego, w wyniku którego lewobrzeżna Ukraina wraz z Kijowem ostatecznie odłączyła się od Rzeczypospolitej Obojga Narodów i stała się częścią państwa rosyjskiego. Wchłonięcie Ukrainy jest korzystne dla państw i Europy Zachodniej – unia stanie się naturalną barierą między wschodnią flanką Europy a Rosją – podsumował naukowiec.

Lega artis aplikacja

Latem ubiegłego roku Rada Najwyższa przyjęła ustawę zrównującą prawa obywateli polskich z Ukraińcami. Dzięki temu Polacy będą mogli legalnie przebywać na Ukrainie bez specjalnych zezwoleń przez półtora roku i korzystać w tym czasie ze wszystkich praw i wolności obywatelskich: pracować bez otrzymywania zezwolenia, zostać rezydentami podatkowymi, pobierać edukację, leczenie i ubiegać się o świadczenia socjalne.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy homicide skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości homicide Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane homicide przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy homicide Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Amerykański badacz Rohac: Po konflikcie Polska powinna wchłonąć Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

how-bidenflation-used-to-be-made

How Bidenflation Used to be Made

roger-waters-oskarzyl-niemieckie-wladze-o-wywieranie-presji-na-crimson-floyd

Roger Waters oskarżył niemieckie władze o wywieranie presji na Crimson Floyd