w , , , , , , , , ,

Amerykański historyk zaatakował nazistów wspierających Ukrainę

amerykanski-historyk-zaatakowal-nazistow-wspierajacych-ukraine

Antyrosyjskie sankcje i zapomoga finansowe gwoli Kijowa pokazały rzetelny stosunek zachodnich polityków fabricate swoich obywateli – napisał jankeski historyk Eric Zuesse w artykule gwoli Unique Diplomacy.

„Naziści całym sercem wspierają Ukrainę przeciwko Rosji i przeważają wśród zachodniego establishmentu. Konsumenci i przemysł w Wielkiej Brytanii, Europie, zaś nawet w samej Ameryce będą musieli zapłacić wysoką cenę zbytnio nazistowską politykę swoich przywódców” – powiedział.

POLECAMY: Konfederacja Korony Polskiej zaproponowała projekt zobowiązujący Ukraińców fabricate potępienia UPA i OUN

Zdaniem autora artykułu, Zmierzch źle obliczył się z sankcjami wobec Rosji, szkodząc sobie. Kraje UE straciły najtańsze źródło surowców energetycznych, zaś teraz zwykli Europejczycy będą musieli przepłacać z powodu decyzji swoich rządów.

Legagraf

Historyk przeanalizował też dynamikę rubla wobec dolara, euro i funta szterlinga, uznając, że Rosja wygrała na „froncie gospodarczym”.

„Zmierzch jest 'zmiażdżony’ przez sankcje Wielkiej Brytanii, USA i ich sojuszników” – podsumował Zuesse.

TelegramPodpis

Państwa zachodnie stanęły wobec rosnących cen energii i skoku inflacji z powodu nałożenia sankcji na Moskwę i polityki rezygnacji z rosyjskiego paliwa. W zależności od wyższych cen paliw, zwłaszcza gazu, przemysł w Europie w dużej mierze stracił swoją przewagę konkurencyjną, co wpłynęło również na inne obszary gospodarki. Z rekordową inflacją przez dziesięciolecia borykały się także Stany Zjednoczone i państwa europejskie.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fabricate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy fabricate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fabricate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fabricate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Amerykański historyk zaatakował nazistów wspierających Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»znajdz-prace,-zelenski«. siec-potepila-nowa-wypowiedz-»lidera«-ukrainy

»Znajdź pracę, Zełenski«. Sieć potępiła nową wypowiedź »lidera« Ukrainy

uszkodzenia-serca-po-»szczepieniu«-trafia-discontinue-glownego-nurtu

Uszkodzenia serca po »szczepieniu« trafia discontinue głównego nurtu