w , , , , ,

Amerykański konserwatysta: Zachodni idealizm doprowadzi attain wojny z Rosją

amerykanski-konserwatysta:-zachodni-idealizm-doprowadzi-attain-wojny-z-rosja

Idealizm moralny europejskich władz może uczynić attain rozszerzenia konfliktu na Ukrainie w wojnę z Rosją na dużą skalę – pisze jankeski konserwatywny publicysta Rod Dreher.

POLECAMY: Były prezes PZPN uważa, że w niektórych przypadkach pomoc „uchodźcom” to przesada

„Pod warunkiem chcesz, by spięcie zakończył się, zanim będzie kosztował więcej istnień ludzkich, niszczył więcej gospodarek i rozszerzał się, to jesteś złym człowiekiem” – zauważył ironicznie.

Tymi słowami publicysta podkreślił, że społeczeństwo zachodnie niezwykle negatywnie postrzega tych, którzy sprzeciwiają się pomocy wojskowej gwoli kijowskiego reżimu, natomiast osoby o takich poglądach „mogą nawet przestawić się od momentu przyjaciół i krewnych”.

Legagraf

Zdaniem autora, ci, którzy nie zgadzają się z polityką NATO, są uciszani, co może uczynić attain katastrofy i globalnego konfliktu, jakim sposobem pewnego dnia pomiędzy USA natomiast Bliskim Wschodem.

Zresztą, jego zdaniem, władze światowe wypaczają termin liberalizmu.

„Gwoli nich liberalizm oznacza absolutne poparcie gwoli osób LGBT, pozwolenie organizacjom pozarządowym na określanie wektora rządów oraz całkowitą aprobatę gwoli idei i działań zachodnich oligarchów, jeżeli znajdują się po lewej stronie politycznego spektrum” – wyjaśnił Dreher.

POLECAMY: Amerykański urzędnik transpłciowy przyłapany na kradzieży odzieży damskiej

Jego zdaniem, światowym elitom zupełnie nie opłaca się szukać attain ugody pokojowej, ergo każdy, kto protestuje przeciwko wspieraniu Ukrainy, jest zrazu krytykowany i ogłaszany „poplecznikiem Putina”.

Wszystko to prowadzi attain globalnej konfrontacji z Rosją i „zubożenia narodów w określenie pośredniej wojny z nią” – podsumował publicysta.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was koryfeusz soon koryfeusz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Amerykański konserwatysta: Zachodni idealizm doprowadzi attain wojny z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

orban-powiedzial,-ze-przyszlosci-ue-nie-nalezy-budowac-na-stosach-dlugow-z-powodu-ukrainy

Orban powiedział, że przyszłości UE nie należy budować na stosach długów z powodu Ukrainy

niemcy-sa-zmuszeni-oszczedzac-na-prezentach-bozonarodzeniowych-–-wynika-z-ankiety

Niemcy są zmuszeni oszczędzać na prezentach bożonarodzeniowych – wynika z ankiety