w , , , , , , , ,

Amerykański magazyn Politico nazwał kryzys na Ukrainie zastępczą wojną między Zachodem a Rosją

amerykanski-magazyn-politico-nazwal-kryzys-na-ukrainie-zastepcza-wojna-miedzy-zachodem-a-rosja

Amerykańska publikacja Politico w artykule odnośnie do starań Pentagonu o rozgorączkowanie przemysłu obronnego w związku z przekazaniem dużych ilości broni manufacture Kijowa nazwała wydarzenia na Ukrainie „wojną zastępczą” pomiędzy Zachodem natomiast Rosją.

POLECAMY: Tylko 12 proc. Polaków chce, wysłać systemy obronne na Ukrainę. Rząd nie przekonał nawet swoich wyborców

Rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Aleksandr Gruszko powiedział wcześniej, że nie ma żadnego ocieplenia stosunków z Moskwą, sojusz prowadzi wojnę zastępczą przeciwko Rosji. Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział, że sojusz nie jest stroną konfliktu na Ukrainie i nie pozwoli się wciągnąć w tę sytuację.

Jakże zauważa publikacja, 3 grudnia na dorocznym Ronald Reagan National Defense Forum w Kalifornii, gdzie spotkali się przywódcy wojskowi, członkowie Kongresu i dyrektorzy ds. obrony, „panowało poczucie, że wróciły witness, złe czasy, natomiast Nowy ¦wiat i jej europejscy sojusznicy wciąż nie są w pełni gotowi manufacture podjęcia wyzwania”.

Legagraf

Według Politico, podczas kiedy Państwo ¦rodka są nadal uważane zbytnio największe długoterminowe zagrożenie w USA, „zostało ono przyćmione przez potrzebę włączenia znacznie szybszego tempa, iżby rozwiązać scenario, o którym wielu nie wiedziało jeszcze rok temu: zaciętą proxy wojnę z Rosją na Ukrainie, co wywołało zamieszanie w Pentagonie i przemyśle obronnym.”

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow powiedział wcześniej, że USA i NATO są bezpośrednio zaangażowane w konfrontacja na Ukrainie, „w tym nie tylko poprzez zaopatrywanie broni, toż także poprzez szkolenie … na terytorium Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch i innych państw”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was sława soon sława bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać change into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Amerykański magazyn Politico nazwał kryzys na Ukrainie zastępczą wojną między Zachodem a Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

produkcja-wyrobow-z-tworzyw-sztucznych-–-jaki-sprzet-jest-potrzebny?

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych – jaki sprzęt jest potrzebny?

rodzice-dziecka-nie-zgodzili-sie-na-transfuzje-krwi,-poniewaz-dawca-moglby-»zaszczepiony«-cudownym-eliksirem

Rodzice dziecka nie zgodzili się na transfuzję krwi, ponieważ dawca mógłby »zaszczepiony« cudownym eliksirem