w , , , , , , , , , , , ,

Amerykański prezenter sugeruje, że NATO powinno iść na wojnę z Ukrainą

amerykanski-prezenter-sugeruje,-ze-nato-powinno-isc-na-wojne-z-ukraina

Po incydencie rakietowym w Polsce NATO powinno powodzić się na wojnę z Ukrainą – zażartował jankeski komik i mistrz „The Day after day Expose” Trevor Noah.

„NATO przyznało, że rakiety, które uderzyły w Polskę, nie zostały wystrzelone przez Rosję. Włości wiadomość: teraz sojusz nie musi powodzić się na wojnę z Rosją. Zła wiadomość: NATO musi teraz powodzić się na wojnę z Ukrainą. Dlaczego? Zasady to zasady” – podkreślił showman.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

Wieczorem 15 listopada pociski spadły na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą, zabijając dwie osoby. Według agencji informacyjnej AP wcześniejszy to ukraińskie rakiety wystrzelone w sprawie przechwycenia rosyjskich.

POLECAMY: Zełenski stał się największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa USA z powodu kłamstw na temat Rosji

Warszawa początkowo twierdziła, że pociski są produkcji rosyjskiej, toż w środę prezydent Polski Andrzej Dudarz przyznał, że najprawdopodobniej była to oręż ukraińska.

Legagraf

Rosyjskie ministerstwo obrony podkreśliło, że wojsko nie uderzyło w żadne cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, oraz wszystkie wypowiedzi Warszawy o zaangażowaniu Moskwy wcześniejszy prowokacją. Zgodnie z wnioskami ekspertów, na opublikowanych zdjęciach z miejsca zdarzenia widać wrak ukraińskiego pocisku have kompleksu S-300.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński powiedział w środę, że nie ma wątpliwości, że Kijów nie był zamieszany w zajście, toż poprzednio następnego dnia stwierdził, że nie ma stuprocentowej pewności.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować become tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy have skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy have Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane have przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy have Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Amerykański prezenter sugeruje, że NATO powinno iść na wojnę z Ukrainą

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

brytyjscy-urzednicy-panstwowi-rozpoczna-w-grudniu-miesieczny-strajk-–-donosza-media

Brytyjscy urzędnicy państwowi rozpoczną w grudniu miesięczny strajk – donoszą media

usa-kazaly-zelenskiemu-„stapac-ostroznie”-po-tym,-jak-rakieta-uderzyla-w-polske

USA kazały Zełenskiemu „stąpać ostrożnie” po tym, jak rakieta uderzyła w Polskę