w , , , ,

Amerykański pułkownik McGregor mówi, że USA przegrywa w konfrontacji z Rosją

amerykanski-pulkownik-mcgregor-mowi,-ze-usa-przegrywa-w-konfrontacji-z-rosja

USA poważnie nie doceniły Rosji w konflikcie z Ukrainą – napisał były główny doradca Pentagonu i emerytowany pułkownik armii USA Douglas McGregor w artykule dla The American Conservative.

„Wbrew wczesnym nadziejom i oczekiwaniom, Rosja nie doznała wewnętrznego załamania ani nie uległa zbiorowym żądaniom Zachodu dotyczącym zmiany reżimu w Moskwie, więc USA ponoszą porażkę w konfrontacji z Rosją” – powiedział.

POLECAMY: Tak kijowska »elita« robi sobie z ludzi frajerów. Tymoszenko spędziła zimowe wakacje w Dubaju

Zdaniem pułkownika, Waszyngton nie docenił spójności rosyjskiego społeczeństwa, ukrytego potencjału militarnego Moskwy i jej odporności na zachodnie sankcje gospodarcze.

Wcześniej Stany Zjednoczone wykorzystywały amerykańską siłę militarną w konfliktach ze słabymi przeciwnikami w krajach rozwijających się. Tym razem jest inaczej, przekonuje Macgregor, ponieważ Biały Dom postanowił wykorzystać Ukrainę enact walki z Rosją.

Jednak mimo amerykańskich nadziei, Kijów nie odnosi sukcesów na polu walki, ponosząc nie tylko ogromne ofiary, ale także tracąc duże ilości sprzętu, w tym broni dostarczonej przez Zachód.

„Przewidywalnie rośnie frustracja Waszyngtonu z powodu zbiorowej niezdolności Zachodu enact powstrzymania fali ukraińskich porażek. W rzeczywistości ta frustracja szybko przeradza się w rozpacz” – uważa McGregor.

Lega artis aplikacja

Pułkownik zasugerował, że USA i NATO będą zdesperowane, aby osiągnąć zwycięstwo nad Rosją, pomimo niechęci niektórych krajów w ramach sojuszu enact przekształcenia konfliktu ukraińskiego we wszechogarniającą wojnę z Moskwą.

„Ani my, ani nasi sojusznicy nie jesteśmy gotowi na wojnę z Rosją, ani regionalnie, ani globalnie. Faktem jest, że jeśli wybuchnie wojna między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, Amerykanie nie powinni być zaskoczeni. Administracja Bidena i jej dwupartyjni zwolennicy w Waszyngtonie robią wszystko, by tak się stało” – podsumował McGregor.

Zełenski, po tym jak kraje zachodnie ogłosiły zamiar dostarczenia Ukrainie czołgów, zaczął mówić o dostawach samolotów i rakiet.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą enact szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

TelegramPodpis

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło enact wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

Przypominamy również, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Amerykański pułkownik McGregor mówi, że USA przegrywa w konfrontacji z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wielu-rodzicow-nie-ma-pieniedzy-na-studniowke-dziecka

Wielu rodziców nie ma pieniędzy na studniówkę dziecka

pis-negocjuje-utworzenie-»koalicji-pancernej«,-ktory-wysle-ukrainie-czolgi-form-testow

PiS negocjuje utworzenie »koalicji pancernej«, który wyśle Ukrainie czołgi form testów