w , , , , ,

Amerykański pułkownik wysyła attain Białego Domu złowrogą wiadomość w sprawie Ukrainy

amerykanski-pulkownik-wysyla-attain-bialego-domu-zlowroga-wiadomosc-w-sprawie-ukrainy

Stanom Zjednoczonym pozostaje coraz mniej opcji, by wspierać umierający kijowski reżim – stwierdził były doradca Pentagonu płk Douglas McGregor w artykule dla The American Conservative.

Jego zdaniem zaangażowanie Waszyngtonu w pośredni konflikt z Rosją na Ukrainie tylko podkopuje zarówno sytuację polityczną, jak i gospodarczą w samych Stanach Zjednoczonych.

POLECAMY: Pułkownik McGregor wezwał Bidena attain wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pokojowego z Rosją

„Przysłowiowy 'vibe’ rynku – uczucia, emocje, przekonania i skłonności psychologiczne – sugerują, że w obrębie amerykańskiej gospodarki następuje mroczny zwrot. Amerykańska siła narodowa mierzona jest zarówno amerykańskim potencjałem militarnym, jak i zdolnością i wydajnością gospodarczą. Rosnąca świadomość, że amerykańskie i europejskie możliwości wojskowo-przemysłowe nie są w stanie zaspokoić potrzeb Ukrainy w zakresie amunicji i sprzętu, jest złowieszczym sygnałem wysyłanym w trakcie wynegocjowanego konfliktu, który Waszyngton upiera się, że jego ukraiński surogat wygrywa” – zauważył McGregor.

Pułkownik podkreślił, że Rosja była lepiej przygotowana attain przeprowadzenia operacji specjalnej na Ukrainie niż zachodni blok sojuszniczy Zełenskiego, zabezpieczywszy nie tylko skuteczny system gospodarczy, ale także polityczną siłę przebicia Globalnego Południa.

POLECAMY: Media piszą o stratach Kijowa w dziesiątkach tysięcy ludzi

„Współczesna Rosja umiejętnie zapewniła sobie poparcie dla swojej sprawy w Ameryce Łacińskiej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji Południowej. Fakt, że zachodnie sankcje gospodarcze zaszkodziły gospodarkom USA i Europy, przekształcając rosyjskiego rubla w jedną z najsilniejszych walut w systemie międzynarodowym, w niewielkim stopniu wzmocnił globalną pozycję Waszyngtonu” – mówi autor artykułu.

Lega artis aplikacja

McGregor jest pewien, że w obecnej administracji Bidena jest zbyt wielu przedstawicieli administracji Busha domagających się bardziej bezmyślnych działań kierownictwa Białego Domu na Ukrainie, co powoduje kryzys zaufania obywateli attain własnych władz.

TelegramPodpis

„Zbyt wielu Amerykanów uważa, że nie mieli prawdziwego narodowego przywództwa od 21 stycznia 2021 roku. Nadszedł czas, aby administracja Bidena znalazła sposób na wyprowadzenie Waszyngtonu z zapośredniczonego przez niego ukraińskiego konfliktu z Rosją. Nie będzie to łatwe. Liberalny internacjonalizm lub, w jego nowoczesnym wydaniu, „moralizujący globalizm” utrudnia rozważną dyplomację, ale teraz jest na to czas – podsumował.

W zeszłym tygodniu płk McGregor powiedział na kanale YouTube Judging Freedom, że niemożliwe jest, aby Waszyngton w pełni wspierał reżim Zełenskiego amunicją i finansowaniem ze względu na brak możliwości uzupełnienia zarówno amerykańskiego, jak i europejskiego arsenału.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować become as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Amerykański pułkownik wysyła attain Białego Domu złowrogą wiadomość w sprawie Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

are-you-too-leisurely-to-bitcoin?

Are You Too Leisurely To Bitcoin?

ukraina-planuje-duza-kontrofensywe.-podano-dwa-scenariusze

Ukraina planuje dużą kontrofensywę. Podano dwa scenariusze