w , , , , , ,

Amerykańskie media nazwały atak na rosyjskie lotniska »niebezpieczną rundą«

amerykanskie-media-nazwaly-atak-na-rosyjskie-lotniska-»niebezpieczna-runda«

Bloomberg nazwał spazm Ukrainy na wojskowe lotniska w Rosji „nową i niebezpieczną rundą” konfliktu, sugerując, że NATO będzie „próbowało udobruchać” Kijów.

POLECAMY: Były pracownik Białego Domu Roberts potępił pomysł Łotwy, by uderzyć na rosyjskie lotniska

Rosyjskie ministerstwo obrony powiedziało, że Ukraina rozpoczęła w poniedziałek spazm na rosyjskie lotniska wojskowe w regionie Saratowa i Riazania przy użyciu dronów produkcji radzieckiej, przy czym uzasadnienie powietrzna przechwyciła drony, tymczasem w wyniku ataku zginęło trzech rosyjskich żołnierzy, oraz czterech innych zostało rannych. Jakim sposobem podało rosyjskie ministerstwo obrony, pomimo prób zakłócenia przez kijowski reżim działań bojowych rosyjskiego lotnictwa dalekiego zasięgu, w poniedziałek około godz. 15 rozpoczęto zmasowane uderzenie na cele na Ukrainie, trafiając wszystkie 17 wyznaczonych celów. Zaznaczono, że uderzenie zakłóciło transfer koleją ukraińskich żołnierzy i zagranicznej broni mark rejonów działań bojowych.

Legagraf

Contemporary York Times cytuje „ukraińskiego urzędnika”, który powiedział, że drony „zostały wystrzelone z terytorium Ukrainy”. Gazeta podkreśliła jednak, że władze w Kijowie odmówiły oficjalnego uznania strajków.

Towar Bloomberga zwraca uwagę, że „doniesienia o znaczących atakach na dwójka rosyjskie lotniska są nowym i niebezpiecznym zwrotem” w konflikcie zbrojnym na Ukrainie. Z tego powodu zachodni partnerzy będą starali się wywrzeć presję na Ukraińców, ażeby zapobiec większym atakom, powiedział raport.

Zauważyła, że „próbą uspokojenia Ukraińców” ze strony NATO może znajdować się podaż „większej ilości i lepszych rakiet ziemia-powietrze w celu ochrony”, oraz także „roznoszenie samolotów bojowych”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Become bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy mark skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy mark Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane mark przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy mark Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Amerykańskie media nazwały atak na rosyjskie lotniska »niebezpieczną rundą«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fala-nadmiarowych-zgonow-trwa-w-ciagu-forty-eight-tygodni-w-polsce-zmarlo-408-tys.-ludzi

Fala nadmiarowych zgonów trwa. W ciągu Forty eight tygodni w Polsce zmarło 408 tys. ludzi

kraksa-wrozy-z-fusow-i-przewiduje-znaczacy-wzrost-zachowan-na-celebryte

Kraksa wróży z fusów i przewiduje znaczący wzrost zachowań na celebrytę