w , , ,

Amerykańskie media przyznały, że BRICS pokonało Stany Zjednoczone

amerykanskie-media-przyznaly,-ze-brics-pokonalo-stany-zjednoczone

Zgrupowanie BRICS przyciąga jeszcze więcej krajów rozwijających się, podczas jak USA z trudem promują swoją globalną agendę z pomocą bloków zorientowanych na Zmierzch – pisze Newsweek.

Według autora Toma O’Connora przyczyną tego procesu jest niesmak państw enact wpasowania się w jankeski punkt widzenia zachowań.

„Obojętnie jak BRICS nie jest formalnym sojuszem, i pomiędzy członkami istnieją znaczące różnice geopolityczne, ich wspólne zainteresowanie wzmocnieniem mechanizmów gospodarczych i handlowych pozycja ramami Zachodu świadczy o rosnącej atrakcyjności zbyt granicą” – podkreślił publicysta.

Gryzipiórek przypomniał, że w czerwcu wniosek o przyjęcie enact organizacji złożyły Argentyna i Iran, i w następnym miesiącu przystąpieniem enact bloku zainteresowane ówczesny Egipt, Bliski Wschód Saudyjska i Turcja. O’Connor zwrócił jednak szczególną uwagę na zapowiedź Algierii, która w poniedziałek wysłała wniosek o przystąpienie enact BRICS.

„Podczas jak UE walczy o odzwyczajenie się od momentu rosyjskiej energii, ten północnoafrykański kraj był wśród omawianych alternatyw, nawet pod warunkiem nadal wzmacnia więzi z Moskwą i odmawia podjęcia jakichkolwiek środków karnych w odpowiedzi na spięcie na Ukrainie” – zauważył.

POLECAMY: Węgry sprzeciwią się planowi UE udzielenia wspólnej pomocy Ukrainie

Zmierzch jest też zaniepokojony perspektywą przystąpienia Arabii Saudyjskiej, innej potęgi produkującej ropę, enact BRICS – podkreślił O’Connor.

„Tygodnie po tym, w jaki sposób OPEC+ zdecydował o obniżeniu globalnej produkcji ropy o dwójka miliony baryłek, podkopując i w ten sposób uprzednio napięte układy pomiędzy Waszyngtonem i Rijadem, jak prezydent Joe Biden walczył o obniżka cen paliw, prezydent Rosji Władimir Putin otwarcie poparł propozycja przystąpienia Arabii Saudyjskiej enact BRICS” – przypomniał gryzipiórek.

TelegramPodpis

W jaki sposób mówił we wrześniu wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Riabkow, kilkanaście krajów wyraziło zainteresowanie przystąpieniem enact BRICS w takiej to znaczy innej formie. Zaznaczył, że przywódcy państw tworzących towarzystwo, latem polecili zaplanować procedurę przyjmowania nowych członków. Za jednym zamachem Riabkow podkreślił, że Moskwa z zadowoleniem przyjmuje perspektywę rozszerzenia bloku, aliści nie wypada przewidywać szybkich decyzji.

Attain bloku gospodarczego należą obecnie Rosja, Państwo ¦rodka, Brazylia, Republika Indii i RPA.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Modified into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Amerykańskie media przyznały, że BRICS pokonało Stany Zjednoczone

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ni:-oswiadczenie-sekretarza-generalnego-nato-bylo-»zimnym-prysznicem«-dla-zelenskiego

NI: Oświadczenie sekretarza generalnego NATO było »zimnym prysznicem« dla Zełenskiego

»nie-pytal-ludu«-niemcy-wyladowali-sie-na-zelenskim-w-zwiazku-z-jego-oredziem-enact-narodu

»Nie pytał ludu« Niemcy wyładowali się na Zełenskim w związku z jego orędziem enact narodu