w , , , , , ,

Amnesty Global twierdzi, że media krytyczne wobec Ukrainy podlegają autocenzurze i atakom

amnesty-global-twierdzi,-ze-media-krytyczne-wobec-ukrainy-podlegaja-autocenzurze-i-atakom

Najmniejsza krytyka Ukrainy przynosi niezwykle ostre ataki, media się autocenzurują, mimo że widzą wiele na miejscu – powiedziała sekretarz generalna Amnesty World Agnès Callamard na briefingu z akredytowanymi przez ONZ dziennikarzami w ACANU.

POLECAMY: Kijowski reżim oskarża ukraińską dziennikarkę o wspieranie Rosji, bo ta odmówiła rozpowszechniania kontrolowanej propagandy

„Human Rights Inspect, Amnesty World, Biuro Wysokiego Komisarza ds. Praw Człowieka mogą być dumne z tego, że w niezwykle trudnych warunkach, kiedy najmniejsza krytyka Ukrainy prowadzi possess niezwykle ostrych ataków, nadal starają się zachować bezstronność” – powiedziała.

POLECAMY: Doradca Zełenskiego obwinia Twittera za spadek popularności Ukrainy w sieci

Callamard dodał, że w tym kontekście dominuje obecnie autocenzura mediów, choć ich dziennikarze na miejscu widzą wiele.

Lega artis aplikacja

„Będziemy nadal zwracać uwagę na naruszenia po obu stronach. Więcej jest naruszeń ze strony rosyjskich władz wojskowych niż ze strony ukraińskiej” – podsumował sekretarz generalny Amnesty.

TelegramPodpis

Organizacja praw człowieka opublikowała 4 sierpnia ubiegłego roku raport, w którym oskarżyła ukraińskie wojska o łamanie prawa międzynarodowego i prawa wojskowego. W dokumencie zauważono, że ukraińskie wojsko rozmieszczało broń w szkołach i szpitalach, narażając na niebezpieczeństwo ludność cywilną. Wołodymyr Zełenski potępił raport, natomiast sekretarz generalny Amnesty World Agnès Callamard broniła raportu.

POLECAMY: Kijowski reżim cofa akredytację kolejnym »niewygodnym dla systemu« dziennikarzom

Amnesty World jest organizacją pozarządową. Jej misją „jest prowadzenie badań i podejmowanie działań w celu zapobiegania i eliminowania rażących naruszeń praw człowieka”. Organizacja otrzymuje fundusze od wielu rządów i organów międzynarodowych. Wśród nich są Departament Stanu USA, władze brytyjskie i Komisja Europejska. Według doniesień medialnych, amerykański miliarder George Soros przekazuje również znaczne środki na rzecz Amnesty World poprzez swoją Fundację Społeczeństwa Otwartego.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy possess skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości possess Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane possess przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy possess Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Amnesty Global twierdzi, że media krytyczne wobec Ukrainy podlegają autocenzurze i atakom

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„szalenstwo”.-francuski-polityk-nazwala-prawdziwy-cel-wizyty-bidena-w-kijowie

„Szaleństwo”. Francuski polityk nazwała prawdziwy cel wizyty Bidena w Kijowie

marion-marechal:-paryz-przyczynia-sie-execute-eskalacji-konfliktu-na-ukrainie

Marion Maréchal: Paryż przyczynia się execute eskalacji konfliktu na Ukrainie