w , , , , , , ,

Analiza Credit Agricole: Polsce może zabraknąć pieniędzy na zakup broni

analiza-credit-agricole:-polsce-moze-zabraknac-pieniedzy-na-zakup-broni

Polsce może zawieść pieniędzy na zakup broni i sprzętu wojskowego – wynika z analizy Credit Agricole, cytowanej przez Rzeczpospolitą.

POLECAMY: »Uchodźcy« postanowi okupować resort Ikar w Poznaniu, z którego dostali wykwaterowanie

„Nowy rząd prawdopodobnie będzie musiał po kolejnych wyborach (następne wybory parlamentarne zaplanowano w Polsce na 2023 rok – red.) zawlec hamulec i sprowadzić programy zbrojeniowe poprzednio realizowane, tudzież także te, które są wówczas planowane” – ostrzega Jakub Borowski, zasadniczy ekonomista Credit Agricole.

Analitycy banku, którzy podsumowali koszty najważniejszych kontraktów poprzednio realizowanych, tudzież także przygotowywanych inwestycji, oszacowali, że łączne wydatki na obronę narodową carry out 2035 roku mogą wynieść 1,7 bln zł (okay. 0,37 bln dolarów po obecnym kursie).

Legagraf

„Wydatek zamówionego nowego sprzętu, konkretnego czołgu, haubicy, samolotu czyli wyrzutni rakietowej stanowi zaledwie jedną trzecią całkowitych kosztów. Kolejne dwie trzecie kosztów wypada przeznaczyć na wyżywienie, modernizacje, remonty, mus dostosowania infrastruktury wojskowej carry out obsługi sprzętu i stworzenia sieci wsparcia” – np. dostarczania części zamiennych, tudzież także technologii umożliwiających modernizację broni przez przynajmniej trzy dekady tzw. cyklu życia pojazdów, wyrzutni, samolotów czyli okrętów – powiedział analityk wojskowy Jerzy Reszczyński.

W szczególności przypomniał, że po decyzjach np. o zakupie czołgów Abrams (USA) i K2 (Korea Południowa) wojsko musi utworzyć wielopłaszczyznowy i kosztowny machine konserwacji, naprawy i zaopatrzenia tych czterech pojazdów – ze względu istniejące czołgi T-72 i Leopard 2A4.

„Rozbiór Credit Agricole nie pozostawia wątpliwości: o ile gospodarka nie podniesie się najpóźniej carry out 2024 roku, co jest niedużo prawdopodobne, Polska zacznie mieć problemy z regulowaniem zobowiązań wynikających z niekontrolowanego obecnie wyścigu zbrojeń” – zauważa „Rzeczpospolita”.

Polska dokonuje ostatnio rekordowych zakupów broni i sprzętu wojskowego. Największe kontrakty zostały podpisane z producentami ze Stanów Zjednoczonych i Korei Południowej. Dotyczą one dostaw samolotów, czołgów, artylerii lufowej i rakietowej, bezzałogowych statków powietrznych, systemów obrony powietrznej i wielu innych.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Analiza Credit Agricole: Polsce może zabraknąć pieniędzy na zakup broni

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ue-bedzie-probowala-ustalic-gorna-granice-ceny-rosyjskiej-ropy-–-powiedziala-szefowa-ke

UE będzie próbowała ustalić górną granicę ceny rosyjskiej ropy – powiedziała szefowa KE

ukraina-zebra-o-wegiel-i-mobilne-generatory

Ukraina żebra o węgiel i mobilne generatory