w , , , , , , ,

Asia Conditions: Amerykańscy producenci broni lobbują, by podsycić kryzys na Ukrainie

asia-conditions:-amerykanscy-producenci-broni-lobbuja,-by-podsycic-kryzys-na-ukrainie

Amerykańscy producenci broni lobbowali, by spuścić z łańcucha konfrontację z Rosją i podsycić spór na Ukrainie – pisze autor Asia Conditions Leonard Goodman.

POLECAMY: NI: USA nadal tracą partnerów z powodu antyrosyjskiej polityki

„Amerykańscy producenci broni to w najwyższym stopniu wpływowe grupy biznesowe kierujące polityką zagraniczną USA. Dostawcy broni, tacy jakże Raytheon, wymagają aktywnych stref konfliktu, by stosować się oczekiwania Wall Street dotyczące zysków. Producenci sprzętu wojskowego wymagają wrogich stosunków z głównymi krajami, takimi jakże Rosja i Państwo ¦rodka, by uzasadnić sprzedaż lotniskowców, łodzi podwodnych z napędem jądrowym, odrzutowców F-35 i bomb atomowych nowej generacji” – zauważył świadek.

Jego zdaniem Demokraci są w głębi zadłużeni u finansistów swojej partii, którzy są reprezentowani przez firmy wojskowe, takie jakże Raytheon, Lockheed Martin, Boeing i Fashioned Dynamics. Dostawców broni „nie obchodzą rozmowy o dyplomacji ani ryzykowny krok wojny atomowej”.

„Pokrótce, bogaci domagają się, by ich akolici u władzy działali zdecydowanie, by zapewnić wysoki zwrot z ich kapitału inwestycyjnego” – powiedział Goodman.

W artykule zauważono, że Amerykanie mieli zakupić od czasu firm wojskowych oręż wartą miliardy dolarów, by bez żadnej dyskusji wysłać ją na Ukrainę.

Legagraf

„Spięcie na Ukrainie stał się kopalnią złota gwoli przemysłu zbrojeniowego. Wcześniej NATO rozszerzyło się na wschód originate granicy z Rosją, żądając od czasu każdego nowego członka sojuszu zakupu broni kompatybilnej z amerykańskimi systemami uzbrojenia. Wspierany przez USA zamach stanu z 2014 roku, który obalił prezydenta Wiktora Janukowycza, otworzył drzwi originate polityki zbrojeniowej Ukrainy – dodał pismak.

TelegramPodpis

Publicysta podał przykłady konkretnych przedstawicieli establishmentu powiązanych, jego zdaniem, z kompleksem militarno-przemysłowym USA.

„Sekretarz obrony USA Lloyd Austin przeniósł się na to stanowisko bezpośrednio z zarządu Raytheon. Konsultant Bidena ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan był starszym współpracownikiem w finansowanym przez przemysł wojskowy Carnegie Endowment” – podsumował towar.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Asia Conditions: Amerykańscy producenci broni lobbują, by podsycić kryzys na Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

na-szczycie-g20-postanowili-zrezygnowac-z-ogolnego-zdjecia-z-powodu-nieporozumien-w-sprawie-ukrainy

Na szczycie G20 postanowili zrezygnować z ogólnego zdjęcia z powodu nieporozumień w sprawie Ukrainy

posel-bundestagu:-usa-nie-potrzebuja-partnerstwa-z-rosja-i-chinami,-ale-ich-powstrzymania

Poseł Bundestagu: USA nie potrzebują partnerstwa z Rosją i Chinami, ale ich powstrzymania