w

Austriacka kanclerz uważa, że ​​embargo UE na rosyjski gaz jest niemożliwe

Sytuacja na Ukrainie pokazuje, że sankcje wobec Rosji nie działają tak szybko, jak miała nadzieję UE, potrzeba czasu – powiedział w czwartek kanclerz Austrii Karl Nehammer.

Podkreślił, że Austria zawsze opowiadała się za tym, aby sankcje były bardziej szkodliwe dla tych, przeciwko którym są nakładane, niż dla tych, którzy je nakładają.

„Dlatego stanowisko Austrii jest takie, że embargo na gaz nie jest możliwe. Nie tylko dlatego, że my jako republika austriacka jesteśmy uzależnieni od rosyjskiego gazu, ale również niemiecki przemysł jest od niego uzależniony i jeśli straci stabilność, to również przemysł austriacki – powiedział Nehammer na konferencji prasowej w Wiedniu po rozmowach z węgierskim premierem.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hiszpania bada skandal dotyczący opieki nad prawie 90 sierotami z Doniecka

S&P obniża długoterminowy rating w walucie obcej Ukrainy do „CC”