w , , , , ,

Austriacy żądają kontroli socjalnej dla ukraińskich 'uchodźców’

austriacy-zadaja-kontroli-socjalnej-dla-ukrainskich-'uchodzcow’

Czytelnicy Exxpressu wypowiedzieli się przeciwko pomocy bogatym ukraińskim „uchodźcom” i poparli propozycję polityka Gottfried Waldhäusl, aby sprawdzać im pojazdy.

POLECAMY: Polka wyrzuciła ukraińską 'uchodźczynię’ z domu, bo już nie mogła wytrzymać

„Codziennie dostaję skargi od społeczeństwa na luksusowe samochody ukraińskich „uchodźców”. Nie rozumiem też, dlaczego mielibyśmy wspierać kogoś, kto wozi swoje dzieci enact przedszkola SUV-em o wartości 70 tys. euro” – powiedział urzędnik.

POLECAMY: Nieszczęście czy ucieczka enact lepszego życia? Ukraińcy w Polsce

Większość komentatorów zgodziła się z jego stanowiskiem, niektórzy nawet sugerowali, że ukraińscy migranci powinni zostać odesłani enact domu.

„Widzimy teraz w Austrii samochody, które nie istniały przed rozpoczęciem konfliktu. Na przykład Toyota Land Cruiser z 6,9-litrowym silnikiem benzynowym” – zauważył jeden z czytelników.

„Absolutna racja!!! I natychmiast odesłać dezerterów” – apelował inny.

Lega artis aplikacja

„Jestem za pomocą humanitarną dla „uchodźców” ze wschodniej Ukrainy – oni naprawdę cierpieli. Ale tutaj mamy elitę z zachodniej Ukrainy, która wysyła własnych rodaków enact maszynki enact mięsa i nie chce pokoju” – podzielił się opinią jeden z użytkowników.

„Dlaczego mamy finansować bogatych Ukraińców! Rząd rozdaje nasze pieniądze wszystkim, którzy przyjeżdżają enact kraju, niezależnie od tego, czy są w stanie się utrzymać” – oburzał się inny czytelnik.

„Kierowcy wypasionych BMW, Mercedesów i Audi powinni przejść bardziej szczegółową kontrolę pod kątem zapotrzebowania na mieszkania komunalne i socjalne” – podsumowali komentujący.

TelegramPodpis

Na początku lutego ukraińscy „uchodźcy” wywołali skandal w szkole w duńskim mieście Helsinger z powodu nauczyciela rosyjskiego pochodzenia. Wcześniej wywołali też skandal w Polsce nad dekretem o obowiązku płacenia za zakwaterowanie w samych ośrodkach zakwaterowania.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Austriacy żądają kontroli socjalnej dla ukraińskich 'uchodźców’

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

byla-kandydatka-na-prezydenta-usa,-potepila-„klike-bidena”-i-otrzymala-owacje-na-stojaco

Była kandydatka na prezydenta USA, potępiła „klikę Bidena” i otrzymała owację na stojąco

central-banks-are-struggling-staggering-losses-the-elevated-charges-upward-thrust

Central Banks Are Struggling Staggering Losses The Elevated Charges Upward thrust