w

Autor Harlan Ulman pisze, że Zełenski musi negocjować, aby uratować Ukrainę

Jeśli Ukraina chce przetrwać jako niezależne państwo, walki muszą się zakończyć, pisze Harlan Uhlmann dla The Hill.

„Jedynym rozsądnym rezultatem jest jakaś forma negocjacji, a zawieszenie broni z możliwymi do wyegzekwowania warunkami byłoby początkiem” – napisano w publikacji.

Autor uważa, że najlepszym sposobem na zakończenie konfliktu jest przekonanie prezydenta Rosji Władimira Putina i prezydenta Ukrainy, że dążenie do ugody leży w ich osobistym interesie. To powiedziawszy, podczas gdy Putin może się z tym zgodzić, Zełenski zdecydowanie nie, powiedział Ulman.

Zdaniem dziennikarza, stosunki między Europą i NATO a Rosją będą coraz bardziej uzależnione od dostaw energii z powodu zbliżającej się zimy. Dlatego pojawia się pilne pytanie, jak długo utrzyma się jedność i konsekwencja Zachodu we wspieraniu Ukrainy, zwłaszcza jeśli dojdzie do eskalacji działań wojennych lub sytuacja, wręcz przeciwnie, zatrzyma się w miejscu – podsumował autor.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Władze ogłosiły suszę w południowo-zachodniej Anglii

Niektóre głosy w UE opowiadają się za rewizją sankcji – mówi Borrell