w ,

AvtoVAZ będzie mógł produkować Dacię Sandero i Logan pod marką Łada

„Avtovaz będzie mógł produkować Dacię Sandero i Logan pod marką Lada w ramach umowy z Renault, ale przeanalizuje możliwość jej realizacji, powiedział prezes firmy Maxim Sokolov podczas targów SPIEF.

„Na podstawie umowy mamy licencje na produkcję tych samochodów. Nawet na nowej platformie, podobnie jak Renault Duster. Starannie rozważamy jednak wszystkie zagrożenia. W tym ryzyko związane z ewentualnymi niedostarczeniami części samochodowych niezbędnych do produkcji tych samochodów. Przeniesienie mocy produkcyjnych jest dość kosztowne i wymagałoby znacznych nakładów czasowych” – powiedział.

Według niego firma ocenia obecnie ryzyko finansowe, prawne i logistyczne. Ogólnie rzecz biorąc, koncern samochodowy boryka się z problemem celowości produkcji tych modeli – dodał Sokolov.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kukiz w poważnych tarapatach. Partia zostanie zdelegalizowana

Ukraińskie media wyśmiewają Scholza