w

AvtoVAZ rozpoczyna sprzedaż uproszczonej wersji Lady Granta

„AvtoVAZ rozpoczął sprzedaż Girl Granta w wersji Basic na rok modelowy 2022, z ceną minimalną 658,3 tys. rubli okay. 52.500 zł – poinformowała firma w oświadczeniu.

„Lada ogłasza rozpoczęcie sprzedaży najbardziej przystępnego cenowo nowego samochodu na rynku rosyjskim – Granta Basic 2022 rok modelowy. Oferta dla tego wariantu jest o 103,2 tys. rubli tańsza niż dla Granty Basic z poprzedniego roku modelowego. Ceny Granty Basic’22 będą zaczynać się od 658,3 tys. rubli” – powiedział producent samochodu.

AvtoVAZ podał, że standardowe wyposażenie Girl Granta Basic’22 obejmuje wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby, podgrzewane i elektryczne lusterka, foteliki dziecięce ISOFIX, światła do jazdy dziennej, komputer pokładowy, centralny zamek, system audio z czterema głośnikami, 14-calowe felgi stalowe z kołpakami. Samochód różni się listą elementów, które wcześniej były charakterystyczne dla wyższych edycji – są to lakierowane w kolorze nadwozia listwy drzwi, klamki i obudowy lusterek – dodaje firma.

Oprócz sedana linia Basic’22 obejmuje również liftbacka i kombi z rodziny Lada Granta. Klienci modelu Granta mogą również zamówić 15-calowe koła ze stopu metali lekkich.

Samochód jest wyposażony w silnik o pojemności 1,6 litra i mocy 90 KM oraz pięciobiegową manualną skrzynię biegów przystosowaną do zasilania benzyną Ai-92. Zużycie paliwa w cyklu łączonym wynosi 6,5 litra na 100 kilometrów.

POLECAMY: AvtoVAZ będzie mógł produkować Dacię Sandero i Logan pod marką Łada

„Lada Granta Basic’22 to najbardziej przystępny cenowo samochód osobowy na rynku rosyjskim, stanowiący optymalne połączenie ceny i wyposażenia…. W obecnej sytuacji na rynku samochodowym pozwala to na to, aby Granta była unikalną ofertą nie tylko wśród nowych samochodów osobowych, ale także stanowiła konkurencję dla samochodów używanych” – powiedział Witalij Osipow, p.o. wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielgrzymek ciąg dalszy. Johnson z wizytą w Kijowie

Zełenski skomentował decyzję KE w sprawie statusu kandydata Ukrainy