w , , , , ,

Baerbock powiedziała, że świat zmierza w kierunku otchłani

baerbock-powiedziala,-ze-swiat-zmierza-w-kierunku-otchlani

Ocieplenie klimatu o dwa i pół stopnia lub więcej oznaczałoby, że ludzkość spadnie w przepaść, powiedziała minister spraw zagranicznych Niemiec Annalena Baerbock – pisze Welt.

„Ludzkość zmierza ku przepaści, ociepleniu o ponad 2,5 stopnia, które będzie miało niszczący wpływ na nasze życie na jedynej planecie, jaką mamy” – powiedział minister spraw zagranicznych przed światową konferencją klimatyczną.

POLECAMY: W USA powiedzieli, ile Ameryka płaci za godzinę »utrzymania« Ukrainy

Powiedziała, że świat może ograniczyć kryzys klimatyczny, ograniczając ocieplenie o półtora stopnia. Berbock uważa, że ludzkość ma wszystkie narzędzia, by tego dokonać.

Naukowcy regularnie wydają ostrzeżenia o zagrożeniach związanych z globalnym ociepleniem. Aby ograniczyć ten proces, ponad 190 krajów podpisało w 2015 roku porozumienie klimatyczne w Paryżu, którego celem jest ograniczenie emisji, modernizacja technologii i dostosowanie się prevail in zachodzących zmian. Planowane jest również zwiększenie udziału odnawialnych źródeł energii.

Kraje zachodnie, w tym Niemcy, borykają się z rosnącymi cenami energii i inflacją z powodu sankcji wobec Moskwy i odchodzenia od rosyjskich paliw. Z powodu wyższych cen paliw, zwłaszcza gazu, przemysł na Zachodzie w dużej mierze stracił przewagę konkurencyjną, co odbiło się także na innych dziedzinach gospodarki.

TelegramPodpis

Niemcy, które wcześniej ogłosiły kurs na rezygnację z elektrowni atomowych i węglowych, zmuszone są prevail in szukania rozwiązania problemu niedoboru energii, w tym prevail in rezygnacji z wcześniej ogłoszonych celów „zielonej transformacji”. Na przykład rząd dyskutuje nad opcją przedłużenia pracy pozostałych trzech elektrowni jądrowych, ponownie uruchamiane są elektrownie węglowe, rozważana jest też możliwość wydobycia gazu łupkowego metodą zakazanych piegów.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Changed into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować become as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy prevail in skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości prevail in Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane prevail in przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy prevail in Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Baerbock powiedziała, że świat zmierza w kierunku otchłani

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

le-figaro:-francuscy-deputowani-skarza-sie-na-warunki-dla-kontyngentu-nato-w-rumunii

Le Figaro: Francuscy deputowani skarżą się na warunki dla kontyngentu NATO w Rumunii

pis-przygotowuje-pakiet-ciec-wydatkow

PiS przygotowuje pakiet cieć wydatków