w

Baku mówi, że Armenia gromadzi wojska do granicy z Azerbejdżanem

Armenia ściąga wojska i systemy artyleryjskie w kierunku granicy ormiańsko-azerbejdżańskiej – poinformowała w poniedziałek służba prasowa ministerstwa obrony Azerbejdżanu.

„Po południu 16 października zaobserwowano, że na pozycje ormiańskich sił zbrojnych rozmieszczonych naprzeciwko pozycji jednostek armii azerbejdżańskiej w kierunku Daszkesanu (granica ormiańsko-azerbejdżańska – red.) ciągnięto za pomocą pojazdów wojskowych dodatkową siłę roboczą i cztery sztuki artylerii. Stwierdzamy, że cała odpowiedzialność za napięcie, które może powstać w regionie, spoczywa na wojskowym i politycznym przywództwie Armenii” – czytamy w oświadczeniu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scholz chce kardynalnie zmienić UE

Grafen jest przenoszony od zaszczepionych do nieszczepionych