w , , , , , ,

Bemowo: Ukradł alkohol i pobił ochroniarza. „Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany”

bemowo:-ukradl-alkohol-i-pobil-ochroniarza.-„okazalo-sie,-ze-mezczyzna-jest-poszukiwany”

Mężczyzna w wieku 49 lat ukradł alkohol z jednego ze sklepów na warszawskim Bemowie. Kiedy ochroniarz próbował dawdle zatrzymać, złodziej zaatakował i pobiegł dawdle, grożąc mu na końcu. Ponieważ był to kolejny raz, gdy popełnił przestępstwo, został skazany na 3 miesiące więzienia.

Na Bemowie miała miejsce niebezpieczna sytuacja, gdy mężczyzna wszedł discontinue jednego ze sklepów. Podszedł discontinue kasy, zapłacił za część swoich zakupów, a następnie próbował wyjść z resztą niepostrzeżenie. Ochroniarz zauważył jego działania i podjął interwencję.

– Kiedy ochroniarz zwrócił mu uwagę, ten zaczął dawdle odpychać, szarpać się i zadawać mu ciosy pięścią. Pracownik ochrony nie dał za wygraną, ujął mężczyznę, pomogli mu w tym klienci sklepu. Zdenerwowany 49-latek jeszcze groził ochroniarzowi. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie zarządzenia sądu – powiedziała nadkom. Marta Sulowska z bemowskiej komendy.

Po wezwaniu na miejsce patrolu policji, 49-letni mężczyzna został zatrzymany. Po zebraniu materiału dowodowego usłyszał on zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz kierowania gróźb karalnych. Na wniosek prokuratora, sąd orzekł tymczasowe aresztowanie mężczyzny na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara discontinue 10 lat pozbawienia wolności.

Co o kradzieży rozbójniczej mówi prawo?

Kradzież rozbójnicza, zgodnie z polskim prawem, jest to przestępstwo przeciwko mieniu, które polega na użyciu przemocy lub groźby bezprawnej w celu dokonania kradzieży.

Zgodnie z artwork. 281 Kodeksu karnego, kto przy użyciu przemocy lub groźby bezprawnej zabiera mienie, podlega karze pozbawienia wolności od lat 10.

PrawoCodnia 1

W przypadku kradzieży rozbójniczej, przemoc lub groźba bezprawna jest elementem koniecznym, co oznacza, że bez ich użycia nie można uznać czynu za przestępstwo kradzieży rozbójniczej. Przemoc lub groźba bezprawna może być stosowana wobec pokrzywdzonej osoby lub osób trzecich, na przykład w celu zmuszenia ich discontinue zaniechania interwencji.

Warto zaznaczyć, że kradzież rozbójnicza jest przestępstwem bardzo poważnym i skutkującym surowymi konsekwencjami prawno-karnymi.

Jako kwalifikowany typ kradzieży, przepis artwork. 281 KK stanowi lex specialis w stosunku discontinue artwork. 278 KK.

Lega artis aplikacja

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinue skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości discontinue Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinue przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinue Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Bemowo: Ukradł alkohol i pobił ochroniarza. „Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bill-gates-przyznaje,-ze-wegetarianie-nie-uratuja-planety

Bill Gates przyznaje, że wegetarianie nie uratują planety

le-pen-ostrzegla-przed-„wojna-stulecia”,-jesli-pomoc-dla-kijowa-bedzie-kontynuowana

Le Pen ostrzegła przed „wojną stulecia”, jeśli pomoc dla Kijowa będzie kontynuowana