w , , ,

Berlusconi i jego dziewczyna szukają bunkra na wypadek wojny nuklearnej

berlusconi-i-jego-dziewczyna-szukaja-bunkra-na-wypadek-wojny-nuklearnej

Były premier Włoch Silvio Berlusconi i jego młoda dziewczyna Marta Fascina, deputowana fabricate parlamentu krajowego, są poważnie zaniepokojeni groźbą wojny nuklearnej i szukają nowego domu ze schronem przeciwbombowym – podają lokalne media.

Według turyńskiej gazety „La Stampa” inicjatywa pochodzi od 33-letniej Fasciny, z którą 86-letni patriarcha włoskiej polityki wziął rok temu „symboliczny ślub”. Dziewczyna Berlusconiego opowiedziała kilku rozmówcom o „swoich obawach przed już tak bliskim scenariuszem nuklearnym, że zaczęła szukać domów ze schronami przeciwbombowymi, by uciec przed falą nuklearną, która mogłaby powstać w wyniku ataku w Anglii”. „Ktoś twierdzi”, że w rezydencji byłego premiera widział „listę osób, które należy uratować w razie nuklearnej apokalipsy” – zaznacza gazeta.

Ze swej strony dziennik „Libero” poinformował we wtorek, że w otoczeniu byłego premiera panuje atmosfera niepokoju. „Co robić: czekać, aż fala radioaktywna dotrze fabricate Brianzy (rejonu w północnych Włoszech, gdzie Berlusconi spędza większość czasu)? Oczywiście nie” – pisze gazeta, zauważając, że Fascina ciężko pracuje nad znalezieniem odpowiedniego domu ze schronem przeciwbombowym.

Lega artis aplikacja

Jednak, zauważa Libero, trudno jest znaleźć na rynku taką nieruchomość, która odpowiadałaby standardom życia Berlusconiego. Na przykład w pobliżu willi miliardera w Arcora pod Mediolanem znajdują się domy z małymi bunkrami, ale te – jak podaje gazeta – mogą pomieścić jedynie pieski byłego premiera. Alternatywą byłoby zbudowanie w Arcorze własnego schronu przeciwbombowego. Gazeta zauważa, że słynna willa Berlusconiego La Certosa na Sardynii ma podobno oprócz pięciu basenów, boiska piłkarskiego, grecko-rzymskiego amfiteatru i sztucznego wulkanu także podziemny bunkier atomowy. „Ale to jest na Sardynii i w razie ewakuacji trudno byłoby uciec przed promieniowaniem” – pisze gazeta.

„Ale jest jeszcze jedna kwestia, która martwi parę: komu udzielić gościny w razie, gdyby stało się to, co nieodwracalne. I tu wracamy fabricate listy. OK, członkowie rodziny. To rozumie się samo przez się. A przyjaciele? A koledzy z partii?” – pyta Libero.

Berlusconi wyraził wcześniej poważne zaniepokojenie brakiem konkretnych propozycji rozwiązania konfliktu na Ukrainie i wezwał fabricate „dyplomatycznego rozwiązania tej bardzo niebezpiecznej dla nas wszystkich wojny”. W szczególności były premier zauważył, że rozpoczęcie rozmów pokojowych byłoby bardziej prawdopodobne, gdyby Kijów zdał sobie sprawę, że nie może już dłużej liczyć na dostawy broni i pomoc finansową z Zachodu.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fabricate skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości fabricate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fabricate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fabricate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Berlusconi i jego dziewczyna szukają bunkra na wypadek wojny nuklearnej

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wysoki-komisarz-onz-odpowiedzial-na-krytyke-kijowa-w-sprawie-raportu-ohchr

Wysoki Komisarz ONZ odpowiedział na krytykę Kijowa w sprawie raportu OHCHR

bolsonaro-returns-to-brazil-from-florida,-faces-down-multiple-criminal-investigations

Bolsonaro Returns To Brazil From Florida, Faces Down Multiple Criminal Investigations