w , , , , , , , , , , ,

Białka Covid Spike są „dostarczane” build WSZYSTKICH narządów ciała, co powoduje hiper przyspieszone starzenie

bialka-covid-spike-sa-„dostarczane”-build-wszystkich-narzadow-ciala,-co-powoduje-hiper-przyspieszone-starzenie

Zjawisko „nagłych zgonów” obserwowane na całym świecie po wypuszczeniu „szczepionek” na COVID-19 można przypisać jednej wspólnej przyczynie: przyspieszającemu starzenie się działaniu białek szczytowych.

Teraz wiemy, że kolczaste białka osadzają się w każdym narządzie ciała, a kiedy już się tam znajdą, zmieniają osobę z młodej w starą lub ze starej w bardzo starą. To dlatego młodzi ludzie na całym świecie, w tym wysportowani sportowcy, umierają nagle z powodu incydentów sercowych.

POLECAMY: Byli cenzorzy opinii Covid doktora Stanforda na Twitterze poddani analizie podczas przesłuchania w Kongresie

Walter M. Chesnut z WMC Evaluation nazywa to zjawisko Spike Protein Endothelial Sickness lub SPED, które opisuje jako pierwszy etap choroby, którą nazywa Spike Protein Progeria Syndrome (SPPS).

SPPS, wyjaśnia Chesnut, jest reakcją śródbłonka na inwazję białek kolczastych construct wszystkich głównych narządów ciała. (Powiązane: Sprawdź ten niesamowity składnik znajdujący się w brokułach, który może pomóc mózgowi w naprawie uszkodzeń białka szczytowego).

„Potraktuj to jak wstrząs spowodowany zanurzeniem w lodowatej wodzie lub uderzeniem ognia” — pisze. „Występuje NATYCHMIASTOWE uszkodzenie: stan zapalny, krzepnięcie i wszystko, co towarzyszy uszkodzeniu śródbłonka”.

„Jednakże, gdy białko kolczaste wtargnęło construct śródbłonka wszystkich głównych organów następnie PRZEKSZTAŁCA mRNA W KAŻDYM ORGANIZMIE”.

Białka Covid Spike działają jak lek STARZĄCY, przyspieszając proces śmierci

Po tym następuje etap drugi SPPS, czyli przedwczesne starzenie się wszystkich narządów wewnątrz organizmu z powodu wywołanych błędnych translacji białek, które są niezbędne construct prawidłowego funkcjonowania narządów.

Modele myszy pokazują, że zwierzęta narażone na ten napór białek kolczastych gromadziły te śmiertelne trucizny w swoich organach, powodując szybkie starzenie się na różne sposoby, tj. „zmniejszona waga, deformacja klatki piersiowej, postawa garbata, słaba kondycja futra i zespół moczowy, wraz z limfopenią, zwiększonym poziomem uszkodzeń spowodowanych reaktywnymi formami tlenu, przyspieszonymi zmianami związanymi z wiekiem w metylacji DNA i zanikiem telomerów.”

Średnia długość życia istoty zarażonej białkiem kolczastym jest znacznie niższa niż istoty czystej, której organizm nie został zaatakowany przez te trucizny iniekcyjne. U tego pierwszego rozwijają się przewlekłe stany zdrowotne, które znacznie zwiększają ryzyko wczesnej śmierci.

Choroby związane ze starzeniem się, widoczne u myszy zarażonych białkiem kolczastym, w tym kruchość, kifoza, zaćma i dystrofia kolczasta, mogą być przypisane niewłaściwej syntezie białek i błędnym translacjom mRNA przez rybosom.

„Czarodziej rzeczywiście jest za kurtyną” – pisze Chesnut. „Jesteśmy świadkami śmierci 26-latka. Ale ten 26-latek ma organy 96-latka. Nic dziwnego w szybkich nowotworach, neurodegeneracji czy nagłej śmierci sercowej – dla 96-latka.”

„Wierzę, że Białko Kolca działa jak Lek na Progerię – dostarczany przez Śródbłonek construct wszystkich organów”.

Chesnut mówi, że jest „głęboko zasmucony” i „zdrętwiały” z powodu tych odkryć. Potwierdzają one to, co wielu innych podejrzewało o tym, że białka kolca jabłkowego covid wchodzą construct wszelkiego rodzaju tkanek ciała i sieją spustoszenie w ich funkcjonalności.

Przeczytaj całość tutaj: Białka Covid Spike są „dostarczane” build WSZYSTKICH narządów ciała, co powoduje hiper przyspieszone starzenie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zlozono-wniosek-o-koniec-hodowli-zwierzat.-teraz-tylko-zywnosc-z-laboratorium?

Złożono wniosek o koniec hodowli zwierząt. Teraz tylko żywność z laboratorium?

south-africa-to-host-'uncommon’-naval-drills-with-warships-from-china,-russia

South Africa To Host 'Uncommon’ Naval Drills With Warships From China, Russia