w

Biden i Scholz rozmawiali o wsparciu wojskowym dla Ukrainy

SC: pixabay

Prezydent USA Joe Biden i kanclerz Niemiec Olaf Scholz podkreślili zaangażowanie Waszyngtonu i Berlina we wsparcie militarne i gospodarcze dla Ukrainy – podał Biały Dom w oświadczeniu.

„Prezydent Joe Biden spotkał się w dniu 26.06.2022 roku w Niemczech z kanclerzem Olafem Scholzem przed szczytem przywódców G7… Przywódcy podkreślili swoje zaangażowanie na rzecz suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy oraz dalszego wsparcia wojskowego, gospodarczego, humanitarnego i dyplomatycznego dla Ukrainy” – napisano w oświadczeniu.

W oświadczeniu odnotowano również, że Biden i Scholz omówili działania mające na celu „złagodzenie wpływu” sytuacji na Ukrainie na światowe bezpieczeństwo żywnościowe i energetyczne.

Szczyt G7, któremu przewodniczą Niemcy, odbędzie się w dniach 26-28 czerwca w zamku Elmau w Bawarii. Na szczyt zaproszeni zostali m.in. przywódcy z Senegalu, RPA, Argentyny, Indii i Indonezji.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prezydent Indonezji chce wezwać do dialogu Putina i Zełenskiego

Johnson ostrzegał przed konsekwencjami rozwiązania konfliktu na Ukrainie