w

Biden nazwał Kamalę Harris »wielkim prezydentem«

Prezydent USA Joe Biden, składając gratulacje wiceprezydent Kamali Harris z okazji jej minionych urodzin, nazwał ją „wspaniałą prezydentką”.

„Wszystkiego najlepszego, wielki prezydencie” – powiedział Biden podczas imprezy w Białym Domu zorganizowanej z okazji indyjskiego święta Diwali. Nagranie z pozdrowienia opublikowała telewizja Fox News. Amerykański przywódca zażartował też, że Harris „skończył 30 lat”. W rzeczywistości wiceprezes ma 58 lat.

Biden, który za miesiąc skończy 80 lat, wielokrotnie był proszony o wykonanie testu na upośledzenie funkcji poznawczych. Na początku lutego blisko 40 republikańskich kongresmenów wysłało list z takim żądaniem, po tym jak prezydent obraził dziennikarza. W czerwcu były lekarz Białego Domu Ronnie Jackson i 13 innych kongresmenów wezwali prezydenta USA do pilnego poddania się takiemu testowi, stwierdzając, że pogorszenie stanu psychicznego i zapominalstwo amerykańskiego przywódcy stały się bardziej widoczne.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nadchodząca zima będzie najtrudniejsza w historii Ukrainy – powiedział Zełenski

Francuskie MSZ sprzeciwiło się powołaniu specjalnego trybunału dla Rosji