w

Biden nie zauważył prezydenta Korei Południowej na szczycie NATO

Podczas szczytu NATO w Madrycie prezydent USA Joe Biden przeszedł obok przywódcy Korei Południowej Yoon Seok-yeola, nie zwracając na niego uwagi. Nagranie zostało opublikowane przez Yonhap News TV.

Na nagraniu widać, jak południowokoreański przywódca robi krok w kierunku swojego amerykańskiego odpowiednika, aby się z nim przywitać. Biden przechodzi obok i zwraca się do prezydenta Bułgarii Rumena Radewa.

Yoon Seok-yeol został pierwszym południowokoreańskim prezydentem, który wziął udział w szczycie NATO. Jego administracja wyjaśniła wcześniej, że obecność głowy państwa nie oznacza, że kraj zamierza przystąpić do sojuszu, lecz że „pragnie rozszerzyć swoją obecność w społeczności globalnej”.

To nie pierwszy raz, kiedy przywódca Białego Domu znalazł się w niezręcznej sytuacji podczas tego szczytu. Dzień wcześniej, podczas rozmowy z hiszpańskim premierem Pedro Sanchezem, źle się wyraził, nazywając NATO zagrożeniem dla samego siebie. Ponadto Biden złamał protokół królewski podczas spotkania z królem Filipem VI i królową Letizią.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zełenski rozmawiał z miliarderem Bransonem o odbudowie Ukrainy

Prezydent Sri Lanki poprosił Putina o pomoc z ropą, piszą media