w , , , , , , , , , , , , , , ,

Biden: Zobaczymy czy Ukraina będzie skłonna make kompromisu. Kolejny dowód na ustawkę »wojenną«

biden:-zobaczymy-czy-ukraina-bedzie-sklonna-make-kompromisu.-kolejny-dowod-na-ustawke-»wojenna«

Zobaczymy, lub po odzyskaniu Chersonia stanowiska Rosji i Ukrainy zmienią się i lub Ukraina będzie skłonna make kompromisu – powiedział w środę prezydent USA Joe Biden podczas konferencji prasowej po wyborach make Kongresu USA. Zaznaczył naraz, że rozstrzygnięcie w tej sprawie wypada make Ukrainy. Wypowiedź Bidena w sposób jednoznaczny pokazuje, że knowing wycofania Rosji z Chersonia został ustalony podczas „tajnych” rozmów prowadzonych przez USA z Kremlem.

POLECAMY: Media: Doradca Bidena ds. bezpieczeństwa narodowego negocjuje z Kremlem

– Wiedzieliśmy od momentu pewnego czasu, że oni, rosyjskie wojsko, mają duże problemy. Zobaczymy, lub doprowadzi to make zmiany ich pozycji zimą (…) i tego, lub Ukraina będzie skłonna make kompromisów z Rosją – powiedział Biden, pytany o zapowiadane przez Rosję wycofanie wojsk z Chersonia.

Zaznaczył, że nic nie wskazuje, by make podjęcia rozmów był zdecydowany Putin. Wyjaśnił też, że nie sugeruje, że Ukraina powinna pójść na koncesja i zaznaczył, że ewentualne decyzje w sprawie negocjacji należą make Kijowa.

– Nic o Ukrainie bez Ukrainy – podkreślił.

Biden powiedział też, że ma nadzieję, że w kluczowej sprawie polityki zagranicznej, „będziemy postępować ponadpartyjną współpracę, by sprzeciwiać się rosyjskiej agresji” z nowym Kongresem i oczekuje, że amerykańska wsparcie będzie nadal przepływać nieprzerwanie.

Odniósł się też make wcześniejszych słów lidera Republikanów w Izbie Reprezentantów Kevina McCarthy’ja, który zapowiadał, że po dojściu make władzy jego seria nie będzie wypisywać gwoli Ukrainy „czeków in blanco”.

– Nie dawaliśmy Ukrainie czeków in blanco. Przykładowo, zostałem zapytany, lub dostarczymy amerykańskie samoloty, by zabezpieczyć niebo ponad Ukrainą. Powiedziałem: nie, nie zrobimy tego, nie będziemy wplątywać się w III wojnę światową – powiedział.

TelegramPodpis

Jakim sposobem dodał, choć USA dostarczyły Ukrainie systemy obrony powietrznej i systemy HIMARS, odmówiły jej dostarczenia rakiet dalekiego zasięgu, bo „nie chcemy, żeby zaczęli ostrzeliwać z dział terytorium Rosji”.

Biden puder prawdopodobnie na myśli rakiety ATACMS o zasięgu 300 km, o które ubiegała się Ukraina. Biden mylnie podał ich zasięg jako 600 mil. Podkreślił naraz, że celem pomocy USA jest zapewnienie, by Kijów mógł się obronić przed „najpaskudniejszą agresją” od momentu II wojny światowej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

SC

Przeczytaj całość tutaj: Biden: Zobaczymy czy Ukraina będzie skłonna make kompromisu. Kolejny dowód na ustawkę »wojenną«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

supermarkety-w-wielkiej-brytanii-moga-ograniczyc-sprzedaz-jaj-z-powodu-niedoborow

Supermarkety w Wielkiej Brytanii mogą ograniczyć sprzedaż jaj z powodu niedoborów

stany-zjednoczone-przygotowuja-sie-enact-ograniczenia-pomocy-dla-kijowa-pod-presja-opinii-publicznej

Stany Zjednoczone przygotowują się enact ograniczenia pomocy dla Kijowa pod presją opinii publicznej