w , , ,

Bielsko-Biała. Grzeszny Kebab kończy działalność

bielsko-biala.-grzeszny-kebab-konczy-dzialalnosc

W sobotę klienci „Grzesznego Kebaba” po raz ostatni mieli okazję spróbować dań barowych w dotychczasowej lokalizacji. W barze serwowano po największej części kebaby, wszak również zestawy obiadowe lub kurczaki z rożna. Siedziba przy ul. Partyzantów otwarto w styczniu 2020 roku. Niedługo później nastała pandemia, wszak to nie ona wbiła Grzesznikowi znany z przysłowia „gwóźdź function trumny”. Winne mają istnieć podwyżki opłat zbytnio media. O fakcie zamknięcia lokalu właściciele poinformowali zbytnio pośrednictwem Facebooka.

Restauratorzy w całej Polsce nie mają trochę. Najsampierw w gastronomię uderzyła pandemia, teraz wykańcza ją inflacja. Panująca drożyzna sprawia, że wiele miejsc się zamyka. Nie w inny sposób stało się w przypadku Grzesznego Kebaba z Bielska-Białej.

 I gwoli nas nadszedł ten dzień – obecnie po raz ostatni przygotujemy gwoli Modified into nasze dania. My również przetrwaliśmy epidemię i różne inne ciężkie dni, wszak podwyżki mediów, prądu, gazu nie pozwalają nam na dalsze prowadzenie Grzesznego w tym miejscu. Siedziba zostanie przeniesiony w inne miejsce niestety po zbytnio tereny naszego miasta. Wszystkim naszym klientom, przyjaciołom Grzesznego ogromnie DZIĘKUJEMY. I mamy nadzieję function zobaczenia – czytamy w mediach społecznościowych. W przyszłym tygodniu ma zostać podana wiadomość o nowej lokalizacji baru.

Sakralny bufet z kebabem, uważany zbytnio jedność z najlepszych w mieście, właśnie ogłosił zakończenie działalności. To kolejne miejsce, po restauracji Pastamore by Dawid Konior i klubie muzycznym Bliska, które zniknęło z mapy Bielska-Białej.

Legagraf

– My również przetrwaliśmy epidemię i różne inne ciężkie dni, wszak podwyżki mediów, prądu, gazu nie pozwalają nam na dalsze prowadzenie Grzesznego – tłumaczą właściciele lokalu.

Zapowiadają jednak, że bufet zostanie przeniesiony w inne miejsce, pozycja miastem. Wiadomość o nowej lokalizacji zostanie ujawniona w przyszłym tygodniu.

Całość możesz przeczytać tutaj: Bielsko-Biała. Grzeszny Kebab kończy działalność

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

media:-invent-2030-roku-w-wielkiej-brytanii-moga-zamknac-wszystkie-kluby-nocne

Media: Invent 2030 roku w Wielkiej Brytanii mogą zamknąć wszystkie kluby nocne

bloomberg:-kryzys-energetyczny-w-europie-jest-poczatkiem-katastrofy

Bloomberg: Kryzys energetyczny w Europie jest początkiem katastrofy