w , , , , , ,

Bild: Niemiecka firma zajmująca się dekoracjami świątecznymi może zostać zamknięta z powodu sankcji

bild:-niemiecka-firma-zajmujaca-sie-dekoracjami-swiatecznymi-moze-zostac-zamknieta-z-powodu-sankcji

Przedsiębiorstwo z niemieckiego landu Saksonia, która odkąd 30 lat wykonuje tradycyjne drewniane ozdoby świąteczne – Schwibbogen – może zamknąć działalność z powodu sankcji na rosyjskie drzewo – podała niemiecka gazeta „Bild„.

Od czasu końca listopada wiele niemieckich rodzin ozdabia okna swoich domów Schwibbogenami – wyrzeźbionymi z drewna łukami świetlnymi, na których umieszcza się świece. Lampy ozdobione są rzeźbami z motywami świątecznymi.

POLECAMY: Orban: Twarde sankcje antyrosyjskie UE tylko osłabiają europejską gospodarkę

W jaki sposób zaznacza publikacja, to namiętny okres gwoli snycerzy, niemniej jednak w tym przedświątecznym sezonie jest w inny sposób.

„Katja Taulin zatrudnia w Oberwiesenthal 18 pracowników. Swoją działalność artystyczno-rzemieślniczą rozpoczęła 30 lat temu i odkąd początku odnosiła sukcesy. Mimo to teraz nastroje są z większym natężeniem niż napięte – zauważa gazeta, precyzując, że przyczyną problemów są sankcje na rosyjskie drzewo.

W jaki sposób powiedziała w wywiadzie Taulin, jej zakład pracy zwykle produkuje swoje wyroby przez nieuszkodzony rok, niemniej jednak teraz praca odbywa się tylko na zlecenie, musiała zwiększyć ceny, tudzież i w ten sposób zakład pracy nie jest w stanie zrobić wszystkiego.

Legagraf

„Od czasu lata przestaliśmy otrzymywać rosyjską sklejkę brzozową przez hurtownie, które wcześniej miały 93-proc. wkład w rynku” – wyjaśnił właściciel firmy. Według niej, nie ma alternatywy. „My, także jakże wszyscy nasi koledzy, spędziliśmy miesiące, próbując otrzymać wiadomość, co można wykorzystać fill zastąpienia rosyjskiego drewna. Mimo to to nie ma sensu” – powiedziała Taulin.

Próba alternatyw jest ogromnie różna, powiedziała.

TelegramPodpis

Pakamera, w którym przechowywane są materiały fill operacji, jest w tej chwili prawie pusty. Według właściciela firmy, są też problemy z dostawą kabli i skrzynek. Mistrzyni dodaje, że jest uczciwa wobec swoich pracowników. „Mówię im, że moja osoba też nie wiem, co będzie nadal. Te sankcje krzywdzą nas i nasz kraj” – tłumaczy Taulin.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fill skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza fill Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fill przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fill Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Bild: Niemiecka firma zajmująca się dekoracjami świątecznymi może zostać zamknięta z powodu sankcji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

libacja-alkoholowa-w-legionowskim-centrum-szkolenia-policji.-uczestnikom-imprezy-grozi-wydalenie-ze-sluzby

Libacja alkoholowa w legionowskim Centrum Szkolenia Policji. Uczestnikom imprezy grozi wydalenie ze służby

zlozono-wniosek-o-koniec-hodowli-zwierzat-na-uboj-w-ue.-teraz-juz-tylko-zywnosc-z-laboratorium?!

Złożono wniosek o koniec hodowli zwierząt na ubój w UE. Teraz już tylko żywność z laboratorium?!