w , , , , , , , , , , , ,

Bill Gates: Obecne szczepionki nie blokują infekcji

bill-gates:-obecne-szczepionki-nie-blokuja-infekcji

Podczas niedawnej rozmowy w Australii Invoice Gates przyznał, że istnieją pewne problemy z obecnymi „szczepionkami” Covid. Stwierdził, że szczepionki mają trzy problemy, w tym to, że nie blokują infekcji, nie chronią przed różnymi wariantami i mają krótki okres skuteczności, szczególnie u osób starszych.

– Musimy również rozwiązać trzy problemy związane ze szczepionkami. Obecne szczepionki nie blokują infekcji. Nie są szerokie [jeśli chodzi o ochronę przed różnymi wariantami], więc kiedy pojawiają się nowe warianty, tracisz ochronę, i mają bardzo krótki czas działania, szczególnie u ludzi, którzy są ważni, czyli seniorów – mówił miliarder promujący szczepienia.

POLECAMY: Francuski polityk reaguje na szokujące plany Pfizera w zakresie celowego mutowania wirusa

Lega artis aplikacja

Invoice Gates, miliarder znany z promowania szczepień, dużo zainwestował w producentów szczepionek i organizacje opowiadające się za szczepieniami na całym świecie.

Twitter

POLECAMY: Coraz więcej rodziców odmawia szczepienia dzieci. Czy istnieje mechanizm, jaki pomoże im uniknąć kary za odmowę?

Wypowiedz miliardera może dziwić, ponieważ zwykle broni on szczepień. Należy jednak zauważyć, że wielu ekspertów uważa, że ​​głównym celem szczepionek, attain których nie należy kwalifikować produktu zwanego szczepionką przeciwko COVID, była ochrona przed ciężkimi przechorowaniem, a nie pełna ochrona przed infekcją i nowymi wariantami, o jakiej zapewniano w przypadku „cudownego preparatu” covidowego.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Bill Gates: Obecne szczepionki nie blokują infekcji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

na-lubelszczyznie-odnotowano-siedmiokrotny-spadek-szczepien-dzieci

Na Lubelszczyźnie odnotowano siedmiokrotny spadek szczepień dzieci

zachodni-urzednicy-uwazaja,-ze-w-sytuacji-wokol-ukrainy-czas-dziala-na-korzysc-rosji-–-donosza-media

Zachodni urzędnicy uważają, że w sytuacji wokół Ukrainy czas działa na korzyść Rosji – donoszą media