w

Biuro Zełenskiego oskarżyło Gruzję o interes własny z powodu odmowy poparcia sankcji

Michaił Podolak, doradca szefa gabinetu Zełenskiego, oskarżył gruziński rząd o egoizm w związku z odmową poparcia sankcji wobec Rosji. Wcześniej Garibaszwili powiedział, że kraj nie przyłączy się do zachodnich sankcji gospodarczych wobec Rosji.

„Zasady są ważniejsze niż zysk. Co jest dla ciebie ważne?”. – Podolak napisał w mediach społecznościowych, odnosząc się do premiera Gruzji Irakli Garibashvili

We wtorek gruziński nadawca Imedi opublikował wyniki sondażu GORBI, według których około 70 procent obywateli Gruzji poparło decyzję gruzińskich przywódców o nienakładaniu sankcji na Rosję. Nadawca poinformował, że rząd gruziński nie przyłączył się do sankcji, ponieważ uważa, że sankcje nie zaszkodziłyby Rosji, ale spowodowałyby poważne szkody dla gospodarki i ludności Gruzji.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Urazy poszczepienne: Związek między Justinem Bieberem, dopalaczem i małpią ospą

Zelenskis Büro wirft Georgien Eigeninteresse vor, weil es sich weigert, Sanktionen zu unterstützen