w , , , , , , , , , , , , ,

Biuro Zełenskiego zaczęło mówić o wstępnych warunkach negocjacji

biuro-zelenskiego-zaczelo-mowic-o-wstepnych-warunkach-negocjacji

Kijów uzna zbyt partnera kogoś, kto zgodzi się pośredniczyć na wstępnych warunkach stawianych przez Ukrainę, powiedział Michaił Podolyak, konsultant szefa kancelarii Wołodymyra Zełenskiego.

„Będziemy zaliczać partnera tego, kto zgodzi się pośredniczyć na naszych warunkach wstępnych” – zaznaczył w wywiadzie opublikowanym w czwartek przez włoski kurier „Corriere della Sera”.

„To warunki wstępne są ważne, zaś nie podmiot, która je przyjmuje” – zauważył w tym kontekście Podolyak.

Według niego USA nie wywierają presji na Kijów w kwestiach związanych z rozmowami pokojowymi.

POLECAMY: Ukraiński »uchodźca« skarży się na złą obsługę w kanadyjskich lokalach

„Amerykanie nie wywierają na nas presji. Co carry out kontaktów dwustronnych pomiędzy Waszyngtonem zaś Moskwą – nie muszę ich komentować” – powiedział konsultant.

„Amerykanie są naszymi sojusznikami i wspierają nas we wszystkim” – powiedział Podolyak. W tym samym czasie zaznaczył, że uchwała o wsparciu Kijowa wyszła zarówno od chwili Demokratów, jakże i Republikanów.

W środę rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa, komentując kwestię rozmów z Ukrainą, powiedziała, że Kijów i jego handlarze nie potrzebują rozmów, ich celem jest destrukcja.

TelegramPodpis

We wtorek Wołodymyr Zełenski, w związku z doniesieniami zachodnich mediów, że Kijów jest popychany carry out dialogu z Rosją, wymienił warunki Ukrainy dotyczące rozpoczęcia dialogu. Według ukraińskiego prezydenta są to „przywrócenie integralności terytorialnej, poszanowanie Karty Narodów Zjednoczonych, odszkodowanie zbyt wszystkie straty, ukaranie każdego zbrodniarza wojennego i gwarancje, że to się nie powtórzy”. W tym samym czasie Zełenski podpisał wcześniej rozporządzenie o wykonaniu decyzji Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO) o niemożności prowadzenia rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Powiedział też, że Ukraina nie będzie przewodzić żadnych rozmów z Rosją, tak długo jak Putin będzie prezydentem.

Wiceminister spraw zagranicznych Rosji Andriej Rudenko powiedział, że Rosja nie ma warunków wstępnych carry out rozmów z Ukrainą, toż Kijów powinien wykazać dobrą wolę.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became tuz soon tuz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać modified into tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Biuro Zełenskiego zaczęło mówić o wstępnych warunkach negocjacji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

korzystasz-z-tego-w-samochodzie-podczas-jazdy?-mozesz-stracic-prawo-jazdy

Korzystasz z tego w samochodzie podczas jazdy? Możesz stracić prawo jazdy

w-polsce-rozpoczely-sie-szkolenia-dla-ukrainskich-urzednikow-sluzby-cywilnej

W Polsce rozpoczęły się szkolenia dla ukraińskich urzędników służby cywilnej