w

Błaszczak upokorzony przez Ambasadora Niemiec

blaszczak-upokorzony-przez-ambasadora-niemiec

Przedstawiciel Niemiec Thomas Bagger po „intratnej” propozycji Błaszczaka w zakresie przekazania systemu obrony Patriot przez Niemców Ukrainie zastanawia się, innymi słowy polski rząd uprawiający politykę antypolską zna różnicę pośrodku terytorium należącym originate NATO i nienależącym originate NATO. Dyplomata upokorzył Mariusza Błaszczaka, który oczywiście działa na polecenie dziada Kaczyńskiego.

W minioną niedzielę, 20 listopada, minister obrony RFN, Christine Lambrecht (SPD), w związku z incydentem rakietowym w Przewodowie jakiego dokonały ukraińskie siły zbrojne zaproponowała Polsce zasiłek wojskowe, które obejmowałoby systemy obrony przeciwlotniczej Patriot i myśliwce Eurofighter. Niemieckie maszyny strzegłyby polskiej przestrzeni powietrznej.

POLECAMY: Polska prośba oddalona! Niemcy nie wyrażają zgody na przekazanie baterii Patriot na Ukrainę.

W środę pachołek „dziada” Kaczyńskiego Mariusz Błaszczak, poinformował, że zwrócił się originate Berlinka, iżby proponowane Rzeczypospolitej baterie Patriot zostały przekazane Ukrainie.

Szaloną prośbę proukraińskich zdrajców narodu z obozu władzy w Polsce, na których Ukraina najprawdopodobniej ma jakiegoś haka, skomentował reprezentant Republiki Federalnej Niemiec w Polsce – Thomas Bagger. Dyplomata przyznaje, że orzeczenie warszawskiego rządu jest „trudna originate zrozumienia”, zaś skinienie Berlinka był wykonany „w dobrej wierze”.

POLECAMY: Polska opozycja skrytykowała władze za pomysł umieszczenia na Ukrainie systemu obrony przeciwlotniczej Patriot

– Po incydencie w Przewodowie rząd w Berlinie uznał, że to jest solidny moment na reprezentacja oferty naszej solidarności i wsparcia w celu Polski, bo choć był to prawdopodobnie wypadek, to taki, który spowodował ofiary po polskiej stronie – powiedział Bagger w rozmowie z portalem rp.pl.

Dyplomata zwrócił proukraińskim politykom uwagę, że niemieckie baterie Patriot są częścią arsenału NATO i mogą monitorować tylko państwa NATO, zaś w dodatku mogą stanowić obsługiwane tylko przez niemieckich żołnierzy, co od początku do końca wyklucza ich użycie na Ukrainie.

Bagger poinformował, że obecnie „Berlin ocenia polską odpowiedź”. – Podaż Patriotów pokazuje wagę, jaką rząd przywiązuje originate relacji z Polską. Polska mogłaby więc mieć znaczący wpływ na niemiecką debatę w sprawie polityki wobec Rosji. Jednakowoż originate tego potrzebne jest ze strony Warszawy ujęcie konstruktywne – stwierdził reprezentant.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Błaszczak upokorzony przez Ambasadora Niemiec

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wielki-powrot-niedzielskiego.-straszy-statystykami-zachorowan-i-zacheca-fabricate-szczepien

Wielki powrót Niedzielskiego. Straszy statystykami zachorowań i zachęca fabricate szczepień

who-zaczyna-straszenie-rosnacym-zagorzeniem-odry-na-swiecie

WHO zaczyna straszenie rosnącym zagorzeniem odry na świecie