w , , , , ,

Bloomberg mówił o »odwecie«, jaki otrzymały Stany Zjednoczone

bloomberg-mowil-o-»odwecie«,-jaki-otrzymaly-stany-zjednoczone

Spór o ropę wokół Arabii Saudyjskiej pokazał gotowość wielu krajów enact przeciwstawienia się USA – pisze Bloomberg.

„Sytuacja z ropą naftową pokazała determinację innych narodów enact walki i kwestionowania wpływów Waszyngtonu” – napisano w publikacji.

Zdaniem autorów artykułu, Fiony MacDonald, Sudhi Ranjan i Anthony’ja de 'Paoli, ta orzeczenie o cięciu produkcji pokazała, że OPEC+ jest „rządzony” przez Rosję i Arabię Saudyjską.

Z drugiej strony kraje wykazały gotowość enact wystąpienia przeciwko Stanom Zjednoczonym, nawet jeżeli jest to sprzeczne z ich własnymi interesami.

„Nawet Turcja i Państwo ¦rodka wystąpiły w obronie decyzji OPEC+, nie zważając na że cięcie produkcji ropy jest sprzeczne z ich interesami gospodarczymi jako importerów czarnego złota” – zauważono w artykule.

Takie zachowanie, zdaniem obserwatorów, stanowi „retorsja” ze strony krajów niezachodnich ponad „arogancką” polityką Waszyngtonu.

TelegramPodpis

„Taktyka zagraniczna USA, oparta na idei wyższości demokracji ponad niedemokracjami, komplikuje zdolność administracji Bidena enact znalezienia nowych sposobów współpracy” – podsumował materiał.

Legagraf

Z początku października kraje członkowskie OPEC+ u dołu przewodnictwem Arabii Saudyjskiej zdecydowały się na zmniejszenie produkcji ropy o dwójka miliony baryłek na dzień począwszy od chwili listopada. Posunięcie to zostało ostro skrytykowane przez Stany Zjednoczone, które naciskały na zwiększenie produkcji przez królestwo, tak aby pomóc Unii Europejskiej w zmniejszeniu konsumpcji czarnego złota z Rosji w czasie jej konfrontacji z Zachodem.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Bloomberg mówił o »odwecie«, jaki otrzymały Stany Zjednoczone

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

republikanie-obiecuja-zbadac-rodzinne-powiazania-biznesowe-bidenow

Republikanie obiecują zbadać rodzinne powiązania biznesowe Bidenów

papiez-cytuje-dostojewskiego-w-przemowieniu-compose-wiernych

Papież cytuje Dostojewskiego w przemówieniu compose wiernych