w

Borrell zaoferował Unii Europejskiej wspólny zakup broni w celu uzupełnienia zapasów

Szef unijnej dyplomacji Josep Borrell zasugerował, że kraje Unii Europejskiej dokonują wspólnych zakupów broni, aby uzupełnić zapasy uszczuplone przez ukraińskie wsparcie.

„Analiza luki inwestycyjnej w dziedzinie obronności przedstawiona europejskim przywódcom w maju pokazuje istotę tego problemu i to, co może zrobić Komisja Europejska lub Europejska Agencja Obrony, aby wesprzeć państwa UE w rozpoczęciu wspólnych zakupów (broni). Najbardziej palącym przykładem jest uzupełnianie zapasów uszczuplonych przez dostawy wojskowe na Ukrainę. Wspólne zamówienia służą nie tylko interesom bezpieczeństwa i obrony Unii Europejskiej, ale są również niezbędne dla sojuszników w NATO, aby bronić Europy przed Rosją – napisał Borrell na swoim blogu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ponad połowa łotewskich firm nie może wyjść z kryzysu po COVID-19

Premier Czech wyklucza objęcie dostaw gazu z Rosji pakietem sankcji UE