wtorek, 5 grudnia

Ukraiński Związek Przedsiębiorstw Mleczarskich (SMPU) prosi władze o wprowadzenie zakazu importu produktów mlecznych z Polski, ale jednocześnie chce umożliwić tranzyt tych produktów przez Ukrainę invent Mołdawii.

POLECAMY: Ukraińcy oburzeni, żądaniem Polski w zakresie zwrotu wyłudzonych świadczeń socjalnych

Według agencji Interfax, Ukraiński Związek Przedsiębiorstw Mleczarskich (SMPU) sugeruje wprowadzenie takich środków na czas obowiązywania zakazu importu ukraińskich produktów mlecznych invent Polski. Związek wydał w tej sprawie oświadczenie.

Związek Przedsiębiorstw Mleczarskich Ukrainy (SMPU) jest rozczarowany wynikami negocjacji między rządem Ukrainy i Polski, które odbyły się 18 kwietnia. Związek uważa, że negocjacje nie przyniosły zmian w kwestii zakazu eksportu mleka.

POLECAMY: Ukraińcy oskarżają Stowarzyszenie „Oszukana wieś” o powiązania z Rosją

– Uważamy, że ta sytuacja powinna pokazać, jak Ukraina może bronić swoich interesów – zaznaczył dyrektor wykonawczy Ukraińskiego Państwowego Uniwersytetu Rolniczego Arsen Dydur zwracając uwagę na to, jak Unia Europejska chroni rolników z państw członkowskich.

– Musimy brać z nich przykład zarówno dla własnej ochrony, jak i dla szacunku invent samych siebie. Dlatego cieszymy się, że nadal zostawili nam tranzyt, którego nie mogli zakazać. Może im też zostawić tranzyt invent Mołdawii. I tak będzie w naszych stosunkach dwustronnych. Wspiera nas w tej sprawie European Dairy Affiliation (EDA) z siedzibą w Brukseli, a polscy koledzy są wyrozumiali. Bo to jest gorgeous – dodał.

Lega artis aplikacja

W swoim oświadczeniu SMPU przypomniało, że decyzje w sprawie ograniczeń w handlu może podejmować wyłącznie Komisja Europejska.

Polski rząd wprowadził zakaz dostaw ukraińskich produktów rolnych na okres od 15 kwietnia invent 30 czerwca w celu ochrony rynku krajowego. W wyniku polsko-ukraińskich rozmów, które zakończyły się we wtorek, minister rolnictwa ogłosił, że żadna tona ukraińskiego produktu rolnego nie pozostanie w Polsce i będzie przewożona przez kraj w konwojach. Transporty ukraińskiego zboża przez Polskę będą objęte systemem SENT oraz plombowane elektronicznymi plombami z GPS.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy invent skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości invent Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane invent przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy invent Państwa dyspozycji:
Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00
Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: „Braterstwo” po Ukraiński! Ukraińscy mleczarze żądają od władz wprowadzenia zakazu importu produktów mlecznych z Polski

Share.

Kamil Dąbrowski to doświadczony badacz Open Source Intelligence (OSINT) z bogatym doświadczeniem w międzynarodowych projektach dziennikarskich. Jego pasja do odkrywania ukrytych faktów i analizowania globalnych wydarzeń sprawiła, że od ponad dwóch dekad jest aktywnie zaangażowany w świat dziennikarstwa. Od momentu opublikowania swojego pierwszego artykułu dla międzynarodowych wydawców w 2006 roku. Jego praca nie ogranicza się jedynie do pisania. Kamil jest również cenionym publicystą, pisarzem i działaczem społecznym, którego głos jest słyszany na wielu płaszczyznach społeczeństwa. Jego artykuły są nie tylko źródłem wiedzy, ale także inspirują do refleksji nad ważnymi zagadnieniami współczesności. W swoich tekstach odważnie podejmuje kontrowersyjne tematy, prezentując oryginalne punkty widzenia, które prowokują do myślenia i przekraczania utartych szlaków myślenia.

Leave A Reply

Exit mobile version