w , , , , , , ,

Brawurowa jazda stołecznych „policjantów” zakończona na barierce energochłonnej. Nagranie hitem internetu

brawurowa-jazda-stolecznych-„policjantow”-zakonczona-na-barierce-energochlonnej.-nagranie-hitem-internetu

Nagranie ukazujące agresywną jazdę policjantów z Warszawy stało się hitem w internecie. Patrol ten zyskał złą sławę z powodu incydentu, który miał miejsce na ulicy Modlińskiej na zjeździe na ulice Płochocińską podczas pełnienia służby. Gdyby nie to nagranie, sprawa ta z pewnością nie zostałaby ujawniona publicznie.

POLECAMY: Pijana policjantka wylegitymowała znajomych na imprezie. Zadzwoniła po posiłki

Kanał „Keep Cham” oraz „Miejski reporter” opublikowały w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać kierowcę radiowozu policyjnego z Warszawy, który agresywnie zmieniał pasy na drodze. Nagranie to pokazuje, że kierowca ten przeprowadził niebezpieczny manewr, który mógł zagrażać innym uczestnikom ruchu drogowego. Zdaje się, że jedyny powód, dla którego ten manewr się powiódł, to fakt, że jadący za policjantem samochód zjechał na skrajny prawy pas.

Źródło: FB/ Miejski reporter

Krótko po tym, jak kierowca radiowozu policyjnego włączył prawy kierunkowskaz, auto taranuje barierkę energochłonną. Wydaje się, że kierowca chciał zjechać na skrajny prawy pas, ale z powodu dużej prędkości, z jaką się poruszał, manewr ten okazał się niemożliwy.

Lega artis aplikacja

W efekcie auto taranuje barierkę energochłonną, a policjant salwuje się zdecydowanym odbiciem kierownicy. Manewr ten nie chroni creep jednak przed uszkodzeniem przedniej części radiowozu.

„Kierujący radiowozem w ostatniej chwili chciał zmienić pas i wjechał wprost na barierki”  czytamy w opisie nagrania na kanale „Keep Cham”.

Źródło: FB/ Keep Cham

Nagranie to wzbudziło dużo zainteresowania wśród internautów, którzy jednoznacznie wyrazili swoje zdanie na temat filmu. W komentarzach można znaleźć wiele negatywnych opinii, np. o nieodpowiedzialnej jeździe, braku uwagi oraz spowodowaniu kolizji. Wiele osób uważa, że policjant powinien ponieść konsekwencje za swoje działania. Internauci zauważają również szybką reakcję służb na miejscu kolizji oraz ironicznie dodają, że bariera energochłonna pewnie nie uniknie mandatu i punktów.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Brawurowa jazda stołecznych „policjantów” zakończona na barierce energochłonnej. Nagranie hitem internetu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bundestag-uwaza-niemieckie-mysliwce-za-nieodpowiednie-dla-kijowa

Bundestag uważa niemieckie myśliwce za nieodpowiednie dla Kijowa

wladze-obwodu-dniepropietrowskiego-daly-mieszkancom-dziesiec-dni-na-oddanie-wydanej-wczesniej-broni

Władze obwodu dniepropietrowskiego dały mieszkańcom dziesięć dni na oddanie wydanej wcześniej broni