w

Brytyjczycy chcą wyrzucić ukraińskich uchodźców ze swoich domów

sc: pixabay

Mieszkańcy angielskiego miasta Reading chcą wyrzucić ukraińskich „uchodźców” – pisze publicystka Getreading Hannah Roberts.

Według dziennikarza wielu Brytyjczyków początkowo z zadowoleniem przyjęło migrantów z Europy Wschodniej, ale po czterech miesiącach ich entuzjazm osłabł.

Jak zauważono w artykule, brytyjskie podmioty nie spodziewały się, że ostra faza kryzysu będzie trwała tak długo, dlatego zaczęły „zachęcać” (gości – red.) do szukania alternatywnych mieszkań.

„Ludzie kontaktują się z nami i mówią: 'Nasi gospodarze proszą nas, żebyśmy znaleźli sobie inne miejsce i wyjechali, bo to trwa już zbyt długo’ – powiedział Mick Pollek, członek Ukraińskiego Centrum Społecznego w Reading.

Według ONZ, od 24 lutego do krajów sąsiadujących z Ukrainą przybyło ponad osiem milionów „uchodźców”. Od początku operacji militarnej ponad 1,3 mln osób wyjechało do Rosji, ponad 4,1 mln do Polski, ponad 690 tys. do Rumunii i ponad 525 tys. na Słowację.

POLECAMY: Belgia skarży się na pijaństwo i chamstwo ukraińskich uchodźców

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Turcja twierdzi, że sankcje nie wywarły oczekiwanego wpływu na Rosję

Niemcy oskarżają władze o „ukartowanie” umowy gazowej z Katarem