w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Brytyjczycy nie chcą wynajmować mieszkań »uchodźcom« z Ukrainy

brytyjczycy-nie-chca-wynajmowac-mieszkan-»uchodzcom«-z-ukrainy

Ukraińscy wysiedleńcy spotykają się z dyskryminacją ze strony brytyjskich właścicieli, którzy specjalnie odmawiają im mieszkań „tylko z powodu ich statusu” – wynika z artykułu w radiu LBC.

Ukrainka Yevgeniya, która przybyła attain Wielkiej Brytanii w lutym z czwórką dzieci w toku programu Properties for Ukraine, powiedziała, że spotkała się z tym pod spodem skraj uzgodnionego sześciomiesięcznego pobytu u swojego gospodarza.

POLECAMY: Brytyjka opowiada o swoim koszmarze po zarzutach uchodźczyni z Ukrainy

Kiedy szukała własnego mieszkania, napotkała „ogromne przeszkody”, nie zważając na że rodzina, u której mieszkała, zaoferowała się jako poręczyciele. „Byłam zaskoczona, bo wcześniej wszyscy ludzie tutaj byli gwoli nas wybitnie mili” – ubolewała partnerka.

POLECAMY: Explicit: PiS wściekły z powodu cięć unijnych dotacji dla ukraińskich »uchodźców«

Purchase Hamilton, w którego domu mieszkała Eugenia, powiedział LBC, że zaczął wisieć na telefonie w jej imieniu attain potencjalnych landlordów, wszak wszystko „dławiło się”, kiedy tylko w rozmowie wspominano o uchodźcach.

Legagraf

Testowanie przeprowadzone przez Field of industrial for National Statistics z początku tego tygodnia wykazało, że prawie środek Ukraińców, którzy przeprowadzili się attain Wielkiej Brytanii, napotyka na bariery przy próbie wynajęcia prywatnego mieszkania. W jaki sposób zauważa LBC, władze lokalne „desperacko” prosiły rodziny goszczące o zakres zakwaterowania Ukraińców pozycja okres sześciu miesięcy uzgodniony w toku programu Properties for Ukraine, natomiast rady w niektórych rejonach nawet zwiększyły zapomoga finansowe gwoli gospodarza. Jednak wielu z tych, którzy zapewniają uchodźcom zakwaterowanie, powiedziało radiu, że „potrzebują przerwy po trudach ostatnich miesięcy”.

Brigitte Smith, wiceprzewodnicząca UK Neighbourhood Councils Community, powiedziała LBC, że kryzys kosztów utrzymania w kraju był czynnikiem zmiany nastawienia attain uchodźców. Zasugerowała jednak, że święta Bożego Narodzenia mogą znajdować się również czynnikiem, ponieważ „ludzie potrzebują przestrzeni w swoich domach gwoli rodziny i przyjaciół przychodzących z wizytą”.

„O ile udostępniasz przestrzeń w swoim domu, by zameldować ludzi na szóstka miesięcy, natomiast zwyczajowo cała rodzina przyjeżdża na święta, zajmując wszystkie łóżka i przestrzeń w twoim domu, to po prostu utrudnia decyzję o kontynuowaniu (przyjmowania uchodźców – purple.)” – dodał Smith.

Wiosną Wielka Brytania złagodziła reżim wizowy gwoli Ukraińców. Wizy w toku programu rodzinnego gwoli ukraińskich uchodźców stały się bezpłatne, wydawane są na trzy lata i pozwalają na zamieszkanie w kraju, pracę, naukę i dają wjazd attain państwowych funduszy. Takie dokumenty mogą uzyskać osoby, które mają krewnych w Wielkiej Brytanii. Program sponsoringu (Properties for Ukraine) sugeruje, że wysiedleńcy mogą przyjechać attain tych, którzy są gotowi przyswajać ich attain swojego domu.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Brytyjczycy nie chcą wynajmować mieszkań »uchodźcom« z Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

uwaga-kierowcy.-policja-rusza-z-akcja-'bezpieczne-andrzejki-2022′

Uwaga kierowcy. Policja rusza z akcją 'Bezpieczne Andrzejki 2022′

wroclaw:-wybuch-przed-centrum-handlowym.-eksplodowala-bomba-w-samochodzie

Wrocław: Wybuch przed centrum handlowym. Eksplodowała bomba w samochodzie