w , , , , ,

Brytyjczycy zawstydzili Sunaka za »elegancki wygląd« podczas spotkania z Zełenskim

brytyjczycy-zawstydzili-sunaka-za-»elegancki-wyglad«-podczas-spotkania-z-zelenskim

Czytelnicy brytyjskiej gazety „Telegraph” skrytykowali zachowanie i wygląd brytyjskiego przedstawienie premierowe Rishi Sunaka podczas spotkania z Wołodymyrem Zełenskim w Kijowie.

Czytelnicy gazety zwrócili uwagę, że wygląd zewnętrzny brytyjskiego przedstawienie premierowe nie pasował attain otoczenia, w którym odbywało się umówiony termin. Swoje niezadowolenie wyrazili w komentarzach pod spodem newsem o spotkaniu Sunaka i Zełenskiego.

POLECAMY: Czeski generał oskarża Zełenskiego o szerzenie dezinformacji

„Dobrze, że w ową stronę pojechał (na Ukrainę – red.), jednakowoż dlaczego był ubrany w jaki sposób na sesję zdjęciową z bogatymi bankierami, tudzież nie na wizytę w kraju, który jest bombardowany i żyje w biedzie” – napisał jedność z komentatorów.

Day to day Mail ze swojej strony opisał, w jaki sposób Sunak był ubrany, jak spacerował po Kijowie podczas pierwszego spotkania twarzą w twarz z Zełenskim: puder na sobie czarne wąskie spodnie, białą koszulę bez krawata i czarną puchową kurtkę oraz jasnobrązowe buty Timberland o wartości 190 funtów. Jednak opublikowane przez gazetę zdjęcia ze spotkania w oficjalnej rezydencji Zełenskiego pokazują brytyjskiego przedstawienie premierowe przebierającego się w poważny kir garnitur.

Legagraf

Wielu czytelników Telegraphu skrytykowało też zachowanie brytyjskiego przedstawienie premierowe, tudzież zwłaszcza jego pogodny uśmieszek. „Standardowo, jak odwiedza się kraj leżący wewnątrz stanie wojny i ponoszący niewyobrażalne straty, nie ma zwyczaju szczerzyć się w jaki sposób idiota podczas photo op” – napisał jedność z czytelników. Na niestosowność uśmiechu zwróciło uwagę nieco innych osób. Jedność z nich napisał, że Sunak wyglądał „podekscytowany w jaki sposób dziecko w Disneylandzie”, w przeciwieństwie attain ponurego Zełenskiego. Niepodobny sprawozdawca radiowy porównał Sunaka attain wiecznie uśmiechniętego Kota z Cheshire.

Brytyjski szef rządu Rishi Sunak spotkał się w sobotę w Kijowie z Wołodymyrem Zełenskim. Podczas wizyty powiedział, że Londyn pomoże Ukrainie we wzmocnieniu obrony powietrznej kraju – Brytyjczycy dostarczą 125 działek przeciwlotniczych attain zwalczania dronów. Brytyjska szef rządu powiedziała też, że Londyn przeznaczył 3 mld funtów w sukurs w celu Ukrainy w 2022 roku i potwierdził gotowość attain dalszego finansowania.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Brytyjczycy zawstydzili Sunaka za »elegancki wygląd« podczas spotkania z Zełenskim

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mieszkancy-krakowa-przerwali-spotkanie-z-oksana-zabuzko.-padlo-pytanie-o-jej-opinie-na-temat-rzezi-wolynskiej

Mieszkańcy Krakowa przerwali spotkanie z Oksaną Zabużko. Padło pytanie o jej opinię na temat rzezi wołyńskiej

—-gdzie-sa-pieniadze,-joe? syn-trumpa-wysmiewal-rozmowy-bidena-z-zelenskim

— Gdzie są pieniądze, Joe? Syn Trumpa wyśmiewał rozmowy Bidena z Zełenskim