w , , , , , , ,

Brytyjczycy zażądali od władz zaprzestania dostaw broni na Ukrainę

brytyjczycy-zazadali-od-wladz-zaprzestania-dostaw-broni-na-ukraine

Czytelnicy brytyjskiego „Day-to-day Categorical” skrytykowali dostarczenie attain Kijowa rakiet Brimstone 2 oraz kontynuację wsparcia finansowego gwoli Ukrainy.

Komentatorzy są niezadowoleni, że ich pieniądze nadal są wykorzystywane attain wysyłania sprzętu wojskowego i przedłużania konfliktu, w którym cierpią mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

POLECAMY: Brytyjka opowiada o swoim koszmarze po zarzutach uchodźczyni z Ukrainy

„I kto zbyt to zapłaci? Podczas podczas gdy my w tym miejscu głodujemy i marzniemy” – skarżył się jedność z użytkowników.

„Przestań fundować tę wojnę, Wielka Brytania, skrajność z bronią i pieniędzmi gwoli Ukrainy” – skarżył się zmodernizowany dysputant.

„Pewnego razu popierałem Ukrainę! Jednak nasze darowane pieniądze trafiają na zagraniczne konta prezydenta i jego kolesiów!” – stwierdził sprawozdawca radiowy.

„Mam nadzieję, że podczas gdy to wszystko się skończy, nie będziemy musieli płacić zbyt odbudowę Ukrainy. Chce jeździć attain UE, to niech płaci” – zauważył zmodernizowany użytkownik.

„To nie jest nasza wojna, musimy zatrzymać wszystkie dostawy. Naszego kraju na to nie stać” – napisał panelista.

Legagraf

„Czyli rakiety, które naziści prawdopodobnie wystrzelą na mieszkańców Donbasu nazywamy 'pomocą’? Hmmm…” – zapytał sprawozdawca radiowy.

USA i ich sojusznicy nadal wysyłają oręż na Ukrainę. W maju Joe Biden podpisał ustawę Lend-Rent Act, umożliwiającą przekazanie Kijowowi dziesiątków miliardów dolarów pomocy wojskowej.

W tym samym czasie ówczesny konsultant George’oraz W. Busha Michael Allen powiedział 20 listopada, że w kraju tym rośnie numer przeciwników pomocy wojskowej gwoli Ukrainy. Teraz 48 procent Republikanów uważa, że Nowy ¦wiat robi zbyt wiele gwoli Kijowa. W marcu było to szóstka procent – wyjaśnił polityk.

Moskwa wielokrotnie podkreślała, że dostawy zachodniego sprzętu wojskowego tylko przedłużają spór, oraz usługi transportowe z zagraniczną bronią staje się legalnym celem gwoli rosyjskiej armii.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Brytyjczycy zażądali od władz zaprzestania dostaw broni na Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czytelnicy-wpolityce-krytykuja-dude-za-brak-reakcji-na-nominacje-melnyka

Czytelnicy wPolityce krytykują Dudę za brak reakcji na nominację Melnyka

blaszczak-nazywa-mianowanie-melnyka-na-wiceministra-spraw-zagranicznych-ukrainy-zla-decyzja

Błaszczak nazywa mianowanie Melnyka na wiceministra spraw zagranicznych Ukrainy złą decyzją