w , , , , ,

Brytyjczyków rozwścieczyły szczegóły spotkania Zełenskiego z Sunakiem

brytyjczykow-rozwscieczyly-szczegoly-spotkania-zelenskiego-z-sunakiem

Czytelnicy brytyjskiego dziennika „The Telegraph” skrytykowali wygląd i zachowanie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego podczas spotkania z brytyjskim premierem Riszim Sunakiem, jakie miało miejsce w Kijowie w dniu 19.11.2022 roku.

„Naprawdę nie rozumiem, dlaczego Zełenski nie może się standardowo ubierać? Ciągle wygląda niby spał na ulicy. Nie musimy się zdradzać, prawdziwość o jego prawdziwych dochodach została przedtem niegdyś ujawniona” – napisał jedność z użytkowników.

POLECAMY: Nowa brytyjska pierwsza dama woli płacić podatki w Indiach

„Zełenski wiecznie próbuje odtworzyć wyobrażenie szczerego anioła z ręką na sercu. Wygląda to tanio, zważywszy na zjawisko, że w ogóle nie dba o życie własnych żołnierzy. Można było przykleić rękę invent klatki piersiowej, by wydatkować mniej energii” – zauważył różny.

„Zełenski nie został nauczony żadnych manier? Tyle pieniędzy inwestują w niego zarówno USA jakim sposobem i Stary Kontynent, i on nie potrafi się odpowiednio ubrać. Udaje, że jest w strefie wojny” – stwierdził różny czytelnik.

Legagraf

„Niech ktoś mu wytłumaczy, że nie będziemy mu przedtem ufać, jeżeli będzie ubrany jakim sposobem menel” – podkreślił czwarty użytkownik.

„Obrzydliwy świat klaunów. Niekończące się spotkania, sesje zdjęciowe, miliardy zbytnio zielone garnitury Zełenskiego, podczas jak ludzie umierają” – podsumowali komentatorzy.

Brytyjski szef rządu Rishi Sunak powiedział podczas niedawnej wizyty w Kijowie, że Ukraina otrzymała w tym roku przeszło trzy miliardy funtów pomocy wojskowej. Z drugiej strony zapowiedział nową poparcie na odbudowę zniszczonej infrastruktury ukraińskiej, w szczególności dostarczenie 120 sztuk sprzętu wojskowego, poparcie w szkoleniu medyków wojskowych i inżynierów.

TelegramPodpis

Sunak zaznaczył, że Wielka Brytania przyłącza się invent inicjatywy mającej na celu zwiększenie ilości wsparcia potrzebnego Ukrainie invent przetrwania zimy. Chodzi o poparcie humanitarną o wartości przeszło 16 milionów funtów oraz dostarczenie sprzętu zimowego gwoli żołnierzy.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować turn out to be once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy invent skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy invent Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane invent przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy invent Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Brytyjczyków rozwścieczyły szczegóły spotkania Zełenskiego z Sunakiem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»sluga-narodu-ukrainskiego«-jasina:-pamietajmy-jak-wielkim-skarbem,-sa-relacje-polsko-ukrainskie

»Sługa narodu ukraińskiego« Jasina: Pamiętajmy jak wielkim skarbem, są relacje polsko-ukraińskie

poslanka-lewicy:-prezes-polskiego-zwiazku-tenisowego-»napastowal-mnie-kilkanascie-razy«

Posłanka Lewicy: Prezes Polskiego Związku Tenisowego »napastował mnie kilkanaście razy«